Nevladzem rano vstat.

Príspevok v téme: Nevladzem rano vstat.
liliena

Nikdy som tentoproblem nemala,vzdy som bola ranostaj,dokonca som si vedela vychutnavat rana aj o 5 rano,po kave pri novinach,som dala dokopy domacnost,nakupila..jednoducha rano som bola vzdy nabita energiou.posledne 4mesiace moj syn vstava o 6som nervozna,boli ma cele telo,akoby som nevladala pohnut ani malickom,pridala som nechut do noveho dna. Mam31 rokov,8 a 2rocne dieta,som na materskej.Zacala som sa nad tym zamyslat,lebo posledne 2tyzdne,ked v noci vstavam k malemu,toci sa mi hlava,neurobim krok,prichadza mi zle na zvracanie.Aj ked si znova lahnem,uz sa mi tazko zaspava,lebo toci sa so mnou cela postel.

Asi to nema suvis,ale cvicila som rok pilatesa,denne40minut.Od takdeho februara tht. roku som to nechala,pridali sa rodinne problemy,prestalo ma to bavit.Tlak som mala vzdy nizky aj 90 na 60.
Mal niekto podobne potiaze?Dakujem.

Denz

liliena- nedakuj.........to dolezite ta este len caka.
A ries to.......je to zakerna vec a ak to ludia podcenia.....su z toho vazne zivotne problemi...
Daj o sebe vediet prilezitostne,ze ako sa mas a tak :)

Denz

liliena- samozrejme.....
to nieje ako chripka....
proste nechut k cinnostiam,ktore si predtym robila,nezaujem o priatelov a stranenie sa im,unava,nechut k zivotu,.....je toho vela a zalezi to aj od stupna depresie...

liliena

denz;asi polozim hlupu otazku,ale mozem mat depresiu a neviem o tom?chystam sa nieco o depresii precitat,len akosi sa takymto temam radsej vyhybam.

Denz

liliena-no bude to psychickeho razu...nizsie si to uz spresnila....
Bolo by fajn zajst k psychologovi a povedat mu o tazkostiach.......
a ak to nebude stacit....posle ta za psychiatrom a ten ti uz moze predepisat aj lieky na depresiu.

hejka

Aky mas pitny rezim, nie si dehydrovana ak mas nisky tlak a malo pijes + stres moze to vplyvat na psychiku.Odporucam tycinku Dakseen, Caj Gonseen, polievku Soupseen su to vysoko regeneracne produkty drnona-arche.