Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

operácia laparoskopia

JARUŠ

ahoj ja som mala polipy,robili mi laparoskopiju ,mala som aj astmu preto mi dali niečo jemnejšie na uspanie,ale možem ti povedat že to bol zážitok na celý život ,niečo krásne čo som prežívala aj počas operácie aj po nej ako ma viezli na izbu ,každý sa bojí ,ale ja som strach nemala,inak oni ti dajú aj takú injekciu na náladu ale tie pocity boli neskutočné,možno to prežíva takú operáciu málo kto,že sa mu to páči .keby som to mala prežit ešte raz išla by som znovu,bolo to úžasné.inak po operácii to ani moc nebolelo.

mmmmm

ahoj mne laparoskopiu robili uz velmi davno uz si moc nepametam ale viem ze budes mat riadnu svalovku a velmi sa musis snazit sa rozhybat neni to nic hrozne necitis bolest len ked sa preberes nebudes sa vediet pohnut pomali sa rozhybes drzim palce

delphia

odbery, rontgen hrudnika, interne predop. vysetrenie, anesteziologicke konzilium. predoperacna priprava: klyzma, bandaz dolnych koncatin, injekcia na "riedenie krvi".

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

operácia laparoskopia - Fórum - ZDRAVIE.sk