Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co robit ak sa priatelovi nepostavi (

psychika

Mne sa to stalo tiež na začiatku vzťahu, bola som z toho na nervy, partner tiež, ale nechali sme tomu voľný priebeh a prišlo to samo. Možno je to aj o dôvere, o strachu (pri nejakej jednorázovke mu je jedno, aký bude)...netráp sa tým.
P.S. Teraz tomu môjmu stojí stále...

meduska

ahoj- tento problem prezivam s manzelom a mali sme ho aj na zaciatku randenia- obdobia sa striedaju- a navstivili sme aj sexuologov- funkcne v poriadku- blok v hlave, psychika, komplex-potlacany. Prepnut sa musi on sam. Inak- zakazal onanovat!

egresko

no je aj taka moznost ze casto masturbuje. Ja tiez ked sa 5-6 krat za den spravim tak sa mi vecer tazko postavi, co uz nie sme stroje.

meggy10

karataaa ako dlho to uz trva? ty si schopna vzrusit muza, ale ked to skusate este len malo tak je to v psychike, on sa obava ze ta sklame, alebo sa boji ze uz si mala lepsieho.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co robit ak sa priatelovi nepostavi ( - Fórum - ZDRAVIE.sk