Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co pouzivate??

dobra vila

Denz - ROFLMAO :D (ale kolinske niektore smrdia...to nech si radsej tie vlasy naparfumuje so svojim parfemom :D ).

Smajlik - ja pouzivam najcastejsie SHAUMU kokosovu - s tym hnedym obalom - vonia to bozskyyyy!! Ludia mi normalne cuchaju vlasy, ze s cim si ich umyvam, ze mi tak dobre vonaju... Tak pokial mas rada kokosovu vonu, tak vrelo odporucam... Ono to vonia fakt fajne a JEDINECNE :D (nie ako tie nakopyto rovnake sampony s prijemnymi vonami)
Este kedysi daavno som pouzivala Pantene sampon, aj ten mal velmi dobru vonu. Mimo toho spustu inych, ale nejako ma ziadna "vonou" az tak neoslovila... A Shaumu aj ako sampon mam velmi rada, nie len kvoli voni...

dellissa

čo najviac nepeniť a aj dva krát ich umyť. taktiež záleží aj na type šamponu.kazdy ma síce iny typ vlasov, inu dlzku atd. ale ja vrelo odporúcam Glisskur.aspon na dlhe hrube huste vlasy.

datelinka

denz, tebe sa nepacia, ked vonaju vlasy?
inak, vlasy su velmi dobrym nositelom vone alebo zapachu :-) vsimli ste si, ked prejdete cez zafajceny priestor, ked ste chvilku v jedalni, alebo v kuchyni nieco vysmazate, na ulici plnej exhalatov? vlasy prve ziskavaju pachy a dost dlho si ich udrziavaju.
ja mam velmi rada vonu penoveho tuzidla, ktore pouzivam, sampon ani necitim. rovnako ti vonu doda lak na vlasy, ale samozrejme tak ako dievcata radia, normalne si striekni trochu toaletnej vody na vlasy, ale z dialky, aby sa ti jemne rozprasila. zrejme by ti vo vacsom mnozstve trosku vlasy vysusovala.

Lucinka33

Ja som raz videla tusim v Oriflame parfem na vlasy :) Skus si pohladat nieco take. Ale nemam skusenosti, tak neviem :)

za8icka

smajlik je uplne jedno ako sampon vonia. Najdolezitejsie je aby vyhovoval tvojim vlasom. Ked ti ide o vonu v obchode je mozne dostat aj rozne aromy po umytiu v podbe kdejakych olejcekov, ci emulzii

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co pouzivate?? - Fórum - ZDRAVIE.sk