Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim byvale anorekticky

ukulalula

Dnes som sa naobedovala \tanier cestovin| okolo 13-tej. Podla spravnosti som mala si nieco pod zub dat o 3 hod. Ale strasne som plna. Dala som si teda len kusok melonu a este stale som plna. Uz sa snazim uz dlhsie a neprechadza to. Po hlavnom jedle mavam aj pocity uzkosti....
Vdaka za podporu a reakciu.
Kolko to asi trva, kym ten pocit plneho brucha prejde?
Kupila som si aj enzymy na travenie, ale ono to je asi v hlave :|

sewie

ukulalula, ako vyliecena anorekticka mam pre teba dobru spravu-PREJDE TO:)!!! chce to sice cas a vela casu ale ZVITAZIS ak sa nevzdas:))))!!!!!

ukulalula

viem, ze je to stara tema, ale presne aj mam take pocity po jedle...stres a depka. No snazim sa byt trpezliva a pekne jest...snad to prejde :

vanesy4

Bola som anorektička aj bulimička.Už je to 17 rokov,čo som tomu prepadla.V období puberty som mala tak 65 až po 73 kg pri výške 176 cm.Počas an. a bul.49 až 53.Medzitým som porodila dve deti,bezproblémovo,ale ten pocit,že nemôžem jesť viac ako je nutné,jesť malé množstvá a vyhýbať sa tomu kalorickému,vo mne zostal.Stále sa mi vracajú momenty,kedy sa cítim tučná/teraz mám tak 55-56 kg/a predstava,že by tá váha šla hore ma desí.Neviem či sa toho dá zbaviť.Šťastní tí ktorým sa to podarí,ale myslím,že väčšine to v podvedomí ostane na celý život.

my_world

SUhlasim casom to prejde :)suvisi to aj s tym ze ked sa vyliecis tak sa ti zacne menit aj myslenie a pohlad na seba samu ale trva to trochu dlhsie ako telesne vyliecenie.

Sunnrisse

Casom sa to bude stale zlepsovat, zvyk je zelezna kosela, a preto je potrebny cas, aby sa ti prebudovalo aj podvedomie :) Rozhodne to nie je dozivotne, je to len akasi forma zotrvacnosti v zauzivanom, len vydrz a papkaj, nech mas dost energie, sily a vitality. Len tak dalej! :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim byvale anorekticky - Fórum - ZDRAVIE.sk