Infracervena podlozka medivit

Majka119

Ja mám doma tu podložku a pomohla mi pri migréne a ženských problémoch a madrac mám doma 9 rokov. Nie je pravda že je jedno či mám madrac lacný alebo drahý ale je naozaj problém zohnať dobrý madrac. Ja som osobne spokojná s madracom od Medivitu.Tiež som mala doma prezentáciu a bola som spokojná. Dokonca som na prezentácii necítila žiadny nátlak ako je to u iných firiem a nic som si nekúpila.Až potom asi po 3 mesiacoch som sa ozvala tomu pánovi,že som si to premyslela a mám záujem o kúpu madraca.Ja môžem odporučiť madrace aj podložku. Dokonca som sa stretla s madracom od f. Medivit aj v kúpeľoch v Bojniciach.

milan B

Važeny pred par mesiacmi som kupil matrac ktory je deklarovany ako infra ja ako technik ktory ma bohate skusenosti zvlastnostami infrarot nevim pochopit kto dal do velmi primitevneho navodu na tak drahu položku,navod že infra samože položit aj pod matrac afuncia sa nemeni.Mam zato že preklad navodu Vam robila neaka kucharka ktora nevedela čo preklada.Rad by som mal pravdive parametre aby sme mohly použivat infra rot podušku k plnej spokojnosti,Pozdravujem Bačik m.

delpiedro

moj osobny dojem po prezentacii, fi.Medivit cez svoju sprostredkovatelsku fi.Target trading? a cez jej zastupcu -> matrace boli naozaj zaujimave, ale ta cena? a ak chce clovek za ponuku, ktoru mu spravi na mieste, musi brat hned (divne praktiky).
paplony, vankuse (ze z 3D latky-ved vsetko je 3D), prikryvky, chipy a infrapodlozka- predrazene, nepotrebne ...
ked si to clovek kupi (na co predajca vyvija dost silny az neprijemny tlak), tak si kupuje vlastne to co mu narozpraval o zdravom zivotnom style, ale nevidim rozdiel v matraci povedzme za 600€ s matracom za 200€ (co uz je tiez luxusna trieda), iba ak v garantovanej zaruke.
preto prosim, nenechajte sa zlomit a reagovat na mimoriadne vyhodnu ponuku. dakujem

jurajsnv

Toto lehátko mám doma a pomohlo mi zbaviť sa tŕpnutia hlavy a nôh.
Slnečné lehátko pôsobí na princípe uvoľňovania infračerveného svetla z karbónových vlákien, ktoré sú v lehátku. Ide o časť slnečného svetla, ktoré sa bežne využíva v zdravotníctve pre svoje liečebné účinky. Čo to vlastne robí?
Prechádza Vašim telom ak ležíte na lehátku a dodáva Vašim bunkám energiu, čím sa Vaše bunky rozkmitajú okolo svojej pozície v tele a nastanú dva prípady: V miestach, kde ste zdraví sú Vaše bunky dostatočne vzdialené a tak Váš imunitný systém môže každú bunku ošetriť a udržiavať v kondícii. Druhý prípad je ak máte stuhnuté miesta, kde su bunky natlačené na seba ( ako v prepchanom autobue, kde ani revízor sa nemôže dostať ku každému pasažierovi). Zhluky buniek a ich zlé prekrvenie sú príčinou, že sa k jednotlivým Vašim bunkám imunitný systém nedostane a tak tieto miesta obsahujú bunky nedostatočne prekrvené, neokysličené a nevyživené - tie potom chradnú a prestávajú si plniť svoju úlohu v tele - vznikajú rôzne chorobné stavy. Takže toto lehátkko nerobí nič viac a nič mnenej, len dodáva energiu bunkám - čím sa snaží ich dostatočne nabudiť a oddialiť, aby sa medzi ne dostal imunitný systém a opravil ich. Teplo, ktoré vzniká nie v lehátku ale priamo vo Vašom tele, je dôsledkom trenia nabudených buniek v stiesnených podmienkách - zhlukoch. V miestach, kde sú dostatočné vzdialené a ošetrované Vašim imunitným systémom, teplo nevzniká.

Denz

juliana- ale to,ze si citila teplo neznamena,ze to boloinfracervene ziarenie...
tvoje telo vydava obrovske mnozstvo tepla...
Ja konkretne takym veciam neverim.

juliana 45

je tam skusala som ho na predvadzacke jednej, uvolnuje sa iba pod telom, teda ked si lahnes, tam kde mas telo, inde je studene.....skor ma zaujimaju tie skusenosti, ci niekto ma