psycholog cez internet

yeffitko

Ahojte, pozerám, že diskusia je už staršieho dáta, ale rád by som odporučil stránku www.ipcko.upside.sk - je to online poradňa pre mladých (no nemusia sa báť napísať ani starší). Je to partia mladých psychológov a sociálnych pracovníkov, ktorí kedykoľvek radi poradia, či pomôžu s problémom ;)

repka

Psychologicke cez -odkaz odstránený- som pisala aj ja, ked sme mali doma problem s "tazkou pubertou" dcery. Poradila nam vtedy dobre, to je pravda. Nevedela som, ze jej pisu aj dospeli...

odporucam

naozaj vrele odpoúčam klinickú psychologičku Dr. Alenu Žabkayovú, jej tel. číslo je 0915151431. má skúsenosti s deťmi aj dospelými, ale hlavne je to náramne citlivý a vrúcny človek.

smiii

-odkaz odstránený-. Mam s touto psychologickou dobre skusenosti. Presne sa trafila do čierneho a aj dobre poradila.
Internetove poradne na zenskych strankach ani neskusaj. Tie rady su kratke a prilis vseobecne... niekedy mam pocit, ze ich ani psycholog nepise a sluzia viac na pobavenie ostatnych citatelov....

k pomocccc

píšem knihu a potrebujem niekoho kto by mi poradil ako pokračovať a nemám inšpiráciu prosím poraďte mi

shosa

petronelka - chcem ti povedat ze mam 26 rokov a tiez uz nemam rodicov, starych rodicov, alebo surodencov ci nejaku blizku rodinu. Mam pracu fajn a priatela, u kt. zijem, lebo inak by som nemala kde ist. Chcem ti povedat, ze nie si sama a hoci je to velmi tazke da sa to zvladnut a mozes byt dokonca ovela stastnejsia ako ini. Lebo mas jedinecnu prilezitost uvedomovat si veci viac ako ostatni ,vazit si ich a vychutnavat kazdy okamih zivota. Drzim ti palce a zapamataj tak zle si na tom, ako zle sa citis, to znamena ze nikto ti nemoze povedat skutocnu pravdu lebo len ty sama to vies a mozes tiez ovplyvnit a zmenit. drz sa