iný uhol pohladu

Príspevok v téme: iný uhol pohladu
dzzrrr

neviem ako by som to nazval ale mam trochu inakší pohlad na svet napr. by som sa chcel dozvedieť kedže zajtra mi idu vyberať znamienka. že ako to prebieha....ale ma to nezaujima z toho dôvodu ..že ked sa pozrem na tuto udalosť o rok dva 5 10..tak sa len na tym pousmejem a vtedy sa mi bude zdať tato udalosť uplne nie dôležita tak to rovno teraz nechcem rozoberať..alebo dalši priklad dnes som rozmyšla načo robia dialnice napr. medzi horami....pod strečnom ....napr,. ked aj tak vráskavením hornin sa o 100 000rokov všetko vplyvom prirody zniči...proste toto ma trapi ani nie tak trapi len mam takyto pohlad na svet načo to robiť niečo ked aj tak sa to bud zniči alebo nenbude to potrebne..atd....inak boli to tie znamienka?

datelinka

hmmmm a preco si vlastne ides dat vyberat tie znamienka, ked o 100 000 rokov tu uz nebudes? :-))
ja viem, sme tu len kratko, ale ked sa da v nejakom smere skvalitnit ten nas kratucky pobyt tu, tak preco to neurobit? ty budes bez znamienok a cesta sa niekomu skrati a zrychli vdaka dialnici :-)