Co mam robit ?

Príspevok v téme: Co mam robit ?
smecta

Zdravim vas.mam priatela,chodime spolu uz 2,5 roka. Mame sa radi,vsetko v pohode. Len.... ma kamaratov, ktori mu stale vyvolavaju. Je to kazdy den aj niekolko krat. Nevadilo by mi to,keby mi nehovoril,ked mu ja zavolam,ze teraz nema cas, ma robotu a polozi. Tak isto to je,ked ho volaju aby sa isiel s chalanmi vozit (jazdi na motorke) vzdy to je cez vikend alebo volny den, ked konecne mozeme byt spolu, tak on ide sa s nimi radsej vozit ako byt so mnou. Ked ja chcem raz za cas(mozno raz za mesiac) aby prisiel ku mne skor, tak ma odbije tym,ze mi povie ze ma robotu. A nato mu zavola zas niekto z jeho uzastnych kamaratov a zavolaju ho sa vozit. A on ide..tak mne povie,ze ma robotu a on takto.. proste a nestalo sa to jeden krat... nechcem sa s nim rozist kvoli tomu, ale neviem co mam uz robit. Snazila osm mu to aj vysvetlit, aj porozopravat sa s nim o tom, ale vzdy je vsetko bezvyznamne..

smecta

este nieje. .az ked napadne sneh..a nemozem predat, kupil mi ju on... uz som mu navrhovala nech ju predame,ze najar kupime nove a nechce (lebo by sa nemam na com vozit)