Lymfatické uzlihy/Hodkinston

janulienka22

Ahoj anonymka, som rada, ze si fit, myslim na teba. Ja som bola na biopsii uzliny pred par tyzdnami a je to negativne na rakovinu. UUUUUf.

anonym_11083

O 2mesiace bude presne rok od mojho posledneho ozarovania.Sem tam sa vraciam do tejto temy, ktoru som zalozila, ked som bola v začiatkoch a nevedela som ako dalej.Liečba si nesie so sebou nasledky, ktore si davam do poriadku, ale ide to velmi pomaly, su to rozne bolesti a boliestky. Ale som tu, kazde rano sa prebudzam a to je ta moja výhra nad Hodkinsonom. Ale vsetko stale v pokore...prajem len uspešne vyliečenia.Mozno ma bude niekto z Vas potrebovat. Ala

km3

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci ma niekto skusenost s opuchnutim uzlin v podpazusi pred prichodom menstruacie. Pretoze mne sa uz asi vyse roka pravidelne kazdy mesiac niekolko dni pred menstruaciou robia v pravom podpazusi male, bolestive hrcky. V septembri minuleho roka mi lekar povedal, ze vraj to je len hormonalna disbalancia (nerovnovaha). Odvtedy som u neho nebola. Tento mesiac pred menstruaciou som zistila, ze mi opuchli uzliny aj v okoli praveho ucha. Najhorsie na tom je, ze niekedy citim bolest v podpazusi aj vtedy, ked mam ruku v pokoji, t.j. nehybem s nou, mam ju volne polozenu vedla tela.
Inak, teplotu nemam, nesvrbi ma nic, jest mi chuti. Mozem to mat zo stresu? Mam totiz velmi stresovu pracu, takze ja to pripisujem tomu.

Ak mate niekto podobne skusenosti, podelte sa o ne...

Dakujem a pekny den vsetkym!

damian

Svrbenie noh, potenie, zvacsene uzliny - to to uz najvyssie instancie zaneseneho-intoxikovaneho lymfatickeho systemu. Nie je to tak tazke vycistit. Lymfomy sa najjednoduchsie liecia, tvrdia onkologo-instalateri. Tym viac to pleti pre liecbu bezchemicku.

damian

A na vycistenie lymfy je nutne pit 3 litre vody denne, jest cesnak, velmi dobre je kolostrum, betaglukany a pod. A samozrejme velke davky vitaminu C.

RNG

barbara, na tukove hrcky a tuk vselikde inde po tele(vcitane tukovych nanosov v cievach) je dobre pouzivat lecitin 2xlyzicu tyzdenne.

janulienka22

jajka, chodis tu este? Ja som sem prisla po roku...Boli ma uzlina v slabine a pod krkom. Idem na histologiu. Bojim sa tej operacie. Bojim sa vysledku, obcas ma po sprchovani v zime svrbeli nohy, skrabala som si ich az pomaly do krvi, tak svrbeli, teraz uz nie...

jiji

ahojte,mam take znepokojenie,,na hlave mam viacero zvacsenych uzlin...uz niekolko rokov...avsak vysetrenia su ok...neviem si to vysvetlit.stretol sa stym niekto??

barbarra

ahojte aj ja si cítim uzlinu v pravej slabine má asi 1 cm. Som darca krvi takže krv mám hádam v poriadku ale aj tak som nervozna. Otec mi hovorí, že on to má tiež a že už niekoľko rokov a že keby som videla aké mal ako mladý. Čo sa týka krku tam si tiež cítim uzliny už asi 5 rokov, keď mám chrípku alebo niečo podobné tak sa zväčšia potom sa znova vrátia do normálu. Myslím, že to čo mám na slabine môže byť aj tuková hrčka..kedže som pevnejšej postavy a plné brucho aj podbrušok mám tuk. hrčiek- dr. povedal, že to je celulitída. Má to celé ženské pokolenie našej rodiny..:-) ale strašne sa bojím... neviem na čom som.. v poslednej dobe na nič iné ani nemyslím. Mám pocit, že sa zo mňa stáva strašný hypochonder.