Lymfatické uzlihy/Hodkinston

slniečka

Jéj, to je zlaté. Užívaj si krásne dni v zdraví. Prajem ti všetko dobré po tom všetkom čo si si preskákala. Pá

anonym_11083

Ahojte,len tak ak nie vam tak sama sebe, som vyliečena, zmenila som stravu, nie uplne, ale na50/.Pijem veľa vody, robim si kratsie tury, vratila som sa k zivotu. Ak pride smutok, vyplačem ho, kludne a nahlas ak sa mi tak ziada.Myslim viac na seba, ale nezabudam ani na inych.Milujem slnko, ale ked ho niet,viem, že je len skryte.A ked je tma, pozeram hviezdy. A kazdy, kazdučky den sa tešim zo zivota. Kazdy smutok preboli, netreba sa ho bat.Pa, vsetkym

damian

Medicina je horsia ako umenie automechanika, verte mi. Ak pride auto k automechanikovi, ten 'lieci' cele auto. Nemame autoopravovne,kde by boli oddelenia karburatorove, agregatove, alternatorove, elektricke, vyfukove, palivove atd. jednoducho, mechanik hlada pricinu a spojitosti medzi jednotlivymi sustavami. ZIAL, v medicine je to inak, kozne, ocne, neurologicke, psychiatricke, onkologicke a napokon patologicke...a zabuda ca na CELOK a extremne dolezite suvislosti medzi jednotlivymi sustavami. (mozno aj preto automechanici v zahranici su casto plateni lepsie ako lekari...

damian

SPOCITAJTE SI, ZLATI MOJI, KOLKO PIJETE VODY NA DEN. Cistej vody (H2O), nebublinkovej!!!. Predstavte si, ze niektori ludia, co som sa pytal, si vypocitali 0 (NULA) litrov vody denne

damian

....a ludia pili, a pili a pili, pokym nepomreli a potom zazvonil zvonec a rozpravky bol koniec A TERAZ SA BEZTE NAPIT VODY!

damian

Najviac ludi zacalo byt chronicky a nebezpecne dehydrovanych odvtedy, co sme sa rozhodli ze pit vodu je nechutne a zacali sme ju ignorovat v prospech caju, kavy, piva vina, sodami, bublinkovymi vodami a inymi schemikalizovanymi alternativami vody. Katastrofalne nebezpecny pokrok v otazke tela a zdravia vo vseobecnosti siaha aj dalej, a to tym, ze vacsina lekarov nie je schopna identifikovat choroby a bolesti sposobene nedostatkom vody. Preto, proces dehydratacie tela pokracuje v niceni zdravia naroda

damian

Most citizens have become chronically and dangerously dehydrated (especially the elderly), since we decided water was too bland to drink and ignored it in favour of tea, coffee, beer, wine, addictive sodas, flavoured water and other chemical-laced water alternatives. A disastrous and dangerous move for the body and society's health in general, to be sure, compounded further since most doctors today cannot readily identify the many water-deficient diseases and associated pains. Thus the underlying dehydration process continues to wreak peoples health

damian

Lymfa, ktora dopravuje zvysky a vyzivu, obsahuje (A POTREBUJE) styrykrat viac vody ako krv. Kazda bunka v nas, je za svoj zivot dlzna VODE.

damian

Na dobru noc vam Damian povyprava rozpravocku. Najprv v anglictine (pre tych co sa ucia AJ) a potom v materinctine. Rozpravocka sa vola: 'Your body cries for water' Vase telo place za vodou. The lymph fluids which transport waste and nutrients, comprising four times the volume of blood in the body, are made from the water we consume. Every cell that makes us who we are literally owes its life to an adequate supply of fresh, clean water

anonym_11083

Iba chcem napisat, že je to nadherny pocit vracat sa k teme ktoru som v zufalstve založila, ktora ma sprevadzala počas celej choroby a teraz sa k nej vracat s pokojom v dusi.A este sa k nej vraciam preto, či ma niekto nepotrebuje. Niekto, kto sa boji , ako som sa bala ja, niekto, kto sa chce pytat a, ako som to potrebovala ja....