Lymfatické uzlihy/Hodkinston

damian

Odporucam vam stranku www.jurkovic.sk
Neberte ohlad na to, kolko sa na Dr Jurkovica manipulativne nakydalo. Dr Jurkovic je medzinarodne znamy svojimi uspechmi a jeho liecba je schvalena v inych krajinach. Na SK mu v ceste stoja NOU, hlavne Ivan Koza. Prosim, navstivte temu Pravda o rakovine - vitamin B17.

janulienka22

jajka, neviem ti na to odpovedat, ja si zase pod celustou uzliny neviem nahmatat, ale pocitujem tam taku neprijemnu obcasnu bolest. Rakovina neboli. Dufam. Nepanikar a necitaj o tom tak vela, lebo sa stane z teba hypochonder, viem podla seba. A este stale mam zvacsenu uzlinu na slabine, ktora zacne boliet v prvy den menzes. Videli to traja lekari a povedali, ze to nic...Mam to tak tri roky, ked pojdem k lekarovi niekedy, tak to este raz ukazem. Ved si precitaj moj prispevok trochu nizsie, co si o tom myslis. Dik.

jajka

ahojte, uz sem skoro nikto nechodi...((( no ja som bola na sone, ale musela som ja poziadat moju lekarku aby ma tam poslala, a tam mi povedali, ze ta moja lymfaticka uzlina na krku, ze je to len zvacsena uzlina po nejakom zapale....povedali mi presne toto: ze je dobre ohranicena,nie je patologicky zmenena, je pohybliva a pod povrchom koze, co znamena, ze je neskodna....to som bola aspon chvilu v pokoji...ale potom som sa v jednom casopise docitala, o jednej zene, co mala rakovinu prsnika, a bola na sone, a povedali jej presne toto iste do bodky, ale lekar navrhol este odber vzorky, a nakoniec vysvitlo, ze to bola rakovina. tak comu mam verit? preco na sone povedia nieco ine? keby to nenavrhol, co by sa stalo? asi by zomrela....neviem uz fakt comu sa tu da verit...ma niekto takuto skusenost? saz, a ako lekar vedel, ze ta uzlina musi ist von? ked ani nespravili rozbor predtym? ja mam uzlinu aj v predu na krku pod celustou, aj v zadu na "kyvaci"....vdaka

anonym_11083

Ano, je to tak ako pises. Dakujem. Ale predsa otazka pre skusenejsich? Čo je to PAP CT? Opiste mi to prosim, kto to pozna a a prečo nestači normalne CT, ale PAP?Dakujem

saz

Ahojte po dlhsej dobe.tak nakoniec su vysledky dobre a nemam nic,len nejaky zapal,na ktory mi daju lieky a malo by to byt ok.
Ja som mala tie uzliny na krku,pod kyvacom,teda na boku krku tak,ze teraz je jazva pri golieri,ked mam nieco oblecene.Este sa hoji,hlavne vnutorne stehy.Mam 5 tyzdnov po operacii a mam krem na jazvy.Som strasne stastna a bol to strasny strach.
Vsetci co sa bojite,chodte na krcne.Oni vedia,co je nieco a co je len uzlina,ake vznikaju pri chripke ci po zapale.Ani ja som nevedela,ako to bude,ale ked ma videli,hned ma objednali na operaciu.Vedia to rozoznat.V kazdom pripade nesedte doma a nemyslite na to stale,ale chodte.Mozno to nie je nic a psychickou zatazou a strachom si sami nieco privodite.Najhorsie zo vsetkeho je sa bat.Nech je to co chce,najlepsie je to vediet cim skor,aby clovek mohol konat a aby vedel,co mu je a nebal sa doma,ci umiera alebo co.
Drzte sa.
Saz

janulienka22

Dovol, aby som ti z celeho srdca s dojatim zazelala vsetko najlepsie k tvojej velkej zivotnej vyhre. Doslova. Nech ta zdravie neopusta a prajem ti aj vela lasky, pretoze zdravie a laska su najdolezitejsie veci v zivote. vzdy, ked ta zivot prekvapi necakanym stresom, ked budes mat pocit, ze sa na teba nieco sype v praci alebo podobne povedz si - ved to je bagatel, o nic nejde, som velmi silna zena a nie je to podstatne...

anonym_11083

DNES SOM BOLA NA POSLEDNEJ RADIOTERAPII.SKONČILA SOM S LIEĆBOU.´POZERAM SA NA PRVU MOJU SPRAVU, KTORA JE HNED NAD TOUTO.VYSTRASENA, NESTASTNA,UBOLENA,UKRIVDENA,TAPAJUCA,NEISTA.A SOM TO ZASA JA. aSI KONĆIM TOUTO MOJOU DNEŚNOU SPRAVOU, ALE ISTO PRIDEM POZRIET.MOŹNO MA NIEKTO BUDE POTREBOVAT.TAKŹE SOM TU.ĆERSTVA SKUSENOSTOU , BOLESTOU, LIECENIM ALE NAJMA RADOSTOU.SOM TAK STASTNA.....ZBOHOM HOCKIN....A VAM VSETKýM VELA SIL, PRIATELOV,!NADAJTE SA, NEDAME SA!

anonym_11083

ingrid, janulienka, dakujem za slova,bez optimizmu by bol život v tejto situacii tazky, a pomaha slnko, priatelia, vy....uz len 2 radio, dve, duo, two, zwei,opakujem si to nahlas, dve.Pol roka trapenia. Zabudnem?Otupim?Snad!Vdaka vam!