spánok dietata

Príspevok v téme: spánok dietata
skerina

Ahojte, mám problém s 3 týždnovým bábom. Skoro každé druhé ráno nad 2-3 hod. ráno sa zobudí, ja ho nachovám (Nutrilon) prebalím ..trosku zaspí a potom je hore aj do 4-5 rána. Kým je na rukách tak je dobre ale ako ho položím, tak plače... mám aj druhé dieta a chcem sa aj vyspat. Viete mi niečo poradit? A koliku nemá, vetry su v poho.

meggy10

jajka ja tiez tak kontrolujem ci dycha, od kedy som videla v spravach ako babatko zomrelo na umrtie dojciat od vtedy sa bojim, nemala som to ani vidiet a tiez spi jak drevo. u nas je problem v tom , ze zaspi o 11 vecer zobudi sa okolo 6rano, ale oci neotvori rychlo sa naje a spi dalej do tej 10. hodinu a pol vydrzi hore a potom si chce tak na hodinku pospat ale okolo tej 5 spi 2 a pol hodiny a caka do kupania. ale ked mal tak 3 tyzdne, tak spal aj po obede viac, tiez sa po obede zobudi a sam si uraduje v postielke.

pauli 73

denz, je to možné, ale keď skerina píše, že koliku nemá...
denz ale ešte môžete čakať :)
jajka, tak do cca 5 rokov sa nemám tešiť, že konečne prespím celú noc ? :) a tak ja som si už aj zvykla :D

jajka001_

pauli, moj sa budieval donedavna pravidelne o druhej v noci este :) ma 4 a pol
a ked mal asi osem mesiacov tak sa v noci zobudil a potichucku sa hral. on je v tomto strasne zlaty. aj ked mal len tych par mesiacov a zobudil sa rano, neplakal len si tak rozpraval. lezal vedla mna a ked ho to omrzelo, zacal ma tahat za oči :D

pauli 73

Denz a tak, hádam nebudeš čítať len tak? či čakáte? :P
jajka, môj má 14 mesiacov a stále si pýta v noci okolo druhej jesť :)

jajka001_

take trojtyzdnove by malo hajat este takmer stale nie? uz si to nepamatam dobre. ja som nespavala ani v noci lebo som ho stale pozoroval ci dycha :))a spal ako drevo. len sa kazdu hodinu a pol budil na papanie.
nema zle umiestnenu postielku? myslim teraz na geopatogenne zony.

zuzic

no ja som zle spinkavala ked som bola babo ale uz vecsie lebo babina ma rozmaznala tak ze ma capkala po zadocku a ja som potom nechcela zaspat kym ma necapkali...no cim dalej to bolo horsie a potom ma nasi nechali vyrevat par krat a potom som uz spinkala pekne...