Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

duphalac -je len na predpis?

aknitka

diduška no mala by si každý deň aspoň kým sa ti nezlepší trávenie. potom si už uprav dávkovanie podľa potreby.

meggy10

aknitka ja teraz mam zaciatky varenia, nasi maju obed, lebo chodia do prace a ja ked chcem jest si musim navarit a priatel vie akurat urobit parky aj to ako minule bez vody:DDD ja uz ani neviem co mam varit stale toto iste...

Diduška11

anitka moja draha si este tu?:)
esteee sa ta potrebujem opytat ze kolko x do tyzna si si daval duphalac?
dakujem za rekakciu

aknitka

meggy ja tiež nie som extra kuchárka a vôbec to nie je pre mňa hobby. je to pre mňa nutnosť bez ktorej sa nedá fungovať. takže pre to varím. a väčšinou si vymýšľam a improvizujem. lebo je málo takých receptov kde mne chutia všetky ingrediencie. a ja som tiež nevedela variť keď som sa osamostatnila. vždy som si deň dopredu rozmyslela čo by som chcela variť a mama mi to potom dopodrobna nadiktovala. ani zápražku som nevedela urobiť a prvá skončila v sifóne :-)). nedávno som našla recept na šošovicu čo mi diktovala mama a som sa sama na sebe smiala aká som bola nešika. dnes si rada prečítam nové recepty, vezmem si z nich čo sa mi pozdáva a vytvorím si nový, svoj. keď sa budeš snažiť a hlavne budeš odkázaná iba sama na seba (čo sa varenia týka) tak to pôjde aj tebe oveľa lepšie. u mňa to bolo presne tak. na manžela sa spoliehať nemôžem lebo ako sa vraví jemu aj čaj prihorí :-)).

meggy10

aknitka prist varit aj nam:DDDD u nas sa jedia iba same somariny a velmi rada by som rpesla aj ja na normalnu stravu a ja neviem nejako extra varit:D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

duphalac -je len na predpis? - Fórum - ZDRAVIE.sk