RML Stay Matte vs. MBL Affinitone?

Príspevok v téme: RML Stay Matte vs. MBL Affinitone?
MKP

Neviem sa rozhodnut medzi tymito dvoma make-upmi,poradte mi prosim niekto kto ste ich skusali.
Moje poziadavky su:
-zjednotenie tonu pleti,
-prirodzeny vzhlad,
-aspon mierne krytie(samozrejme cim viac kryje tym lepsie:)
-blede odtiene
-zmatnenie

mam zmiesanu plet sem tam akne,affinitone som uz mala,celkom som bola spokojna,ale ten rimmel ma tiez laka:)

Dakujem vopred za vestky rady:))

NYX

Ahoj, ja mam oba tieto make-upy. Podla mna, ak si spokojna s Affinitone, ostan pri nom. Ja pouzivam castejsie Stay Matte najma preto, ze mi sedi odtien c. 103 True Ivory a splyva s pletou. Od Maybelline mam tusim c. 14 a ten je na mna moc oranzovy. Stay Matte je vhodny skor na zjednotenie pleti, nekryje vobec (co mi aj celkom vyhovuje), pre mna je to tonovaci krem. Cize, ak chces nieco prekryt, musis pouzit korektor. Affinitone kryje viac, ale aj viac ho vidiet na tvari (ale je to asi moja vina, kedze mam blby odtien). Na tvojom mieste by som sa rozhodla podla toho ci chces kryt viac alebo menej. Co sa tyka zmatnenia pleti, s tym ti neviem poradit, nemam problem s leskom. A odtiene si pozri v drogerii :)

MKP

chcem pocut aspon skusenost,ved koniec koncov aj preto existuje tema krasa kozmetika...aby sa tu mohli vymienat informacie o kozmeticky produktoch:))