Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neskutocna tuzba po zene

mjlr

Ja tiez velmi tuzim.. ale nemam uspech..pravda ze sa ani moc nesnazim, uz sa zien tak trochu bojim :-D jako nie normalne ale odmietnutia a tak :-D sak chapete :-) tiez som este nemal babu, ale chcel by som no.. tazke to je :-)

podobna

noitpo, viem presne o čom hovoriš, ja som bola taka ista + velka hamblivka, teraz mi hovoria , že som pekna , ale v detstve som bola trošku "škaredym kačiatkom" a chlapci si zo mna uťahovali. Tym nastal aj u mňa taky blok , že ak sa čo len dotknem chlapca troška "intimne " tak ma zosmiešni atd.... mala som skoro 19 a ešte som sa s chlapcom ani len za ruku nedržala a o bosku ani nehovoriac. Potom sa zaľubil do mňa jeden muž a raz ma len tak pohladkal a poboskal . Nechala som ho ale neopetovala- bola som priliš hambliva a bojazliva. No on to nevzdal a teraz sme manželia. Som rada , že som mu uverila a aj tomu , že vydržal a nevzdal to. Prajem ti aby si tiež našiel tu pravu a ver mi , že nam ženam je to prijemne ked sa nas muž dotyka . Skus najskôr pohladenie po ruke , ale nie priatelske , ale take romantice, vzrušujuce. Ver bude to aj pre teba krok v pred. Držim ti palce ,viem ake to je iba snivať.

noitpo

mam 21.. k psychologovi s tym nechcem ist, to by mi bolo blbe.. ja mam len taky blok ze zenam nieje prijemne keby sa ich dotykam a tak.. a snazim sa tomu podvedome vyhybat ale zaroven po tom strasne tuzim.. nemam problem sa rozpravat, ist von, kamaratit sa so zenou, ale mam v sebe pocit ze sa jej nesmiem dotykat, inak sa urazi, vynada mi ze som uchyl alebo take nieco (nemyslim tym bezne dotyky ako zo srandy a tak, ale intimne)

kamoska

Tak si jednoducho skus na nejakom internetovom zoznamovacom portali zacni pisat s nejakou babou, s ktorou budete mat spolocne zaujmi, vyber si radsej menej fyzicky atraktivnu a potom si spolu obcas telefonujte a nakoniec sa s nou stretni. Neverim, ze po case si ziadnu babu nenajdes....ale pokial sa chces dotykat iba "modelky", tak to nemusi dopadnut dobre. A kolko mas vlastne rokov?

noitpo

kvoli tomu tazkemu detstvu som bol uzavrety viac do seba, a nezapajal som sa prilis k ostatnym, a bol som samozrejme tercom posmechu, aj zo strany dievcat. Tym padom boli pre mna nedosiahnutelne, a ten pocit vo mne pretrvava do dnes, a neviem ako by som ho mohol prekonat..

datelinka

aha, blok z detstva. je mi to luto. tak dem s tym, vylej svoju dusicku a my zeny, ale aj muzi, ta iste presvedcime o tom, ze zenam je naopak velmi prijemne, ak sa ich muz dotyka. a som si ista, ze ty sa naucis dotykat zeny jemne, nezne a vznesene. pretoze iste budes brat ohlad na zenu, partnerku a budes vnimat jej pocity.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neskutocna tuzba po zene - Fórum - ZDRAVIE.sk