ako to skončiť? pomóóóóc prosíííím :´(

Príspevok v téme: ako to skončiť? pomóóóóc prosíííím :´(
fresca

viem, ze takychto prispevkov tu uz bolo ale ja som na tom naozaj vazne. ak s tym neskoncim teraz tak to prevalcuje mna a celu rodinu. bulimia, kedysi aj anorexia, ale po 10 rokoch je to takto. vcera som si dala prehanadla ze so vsetkym koncim a zacinam odcista odznova a hned v ten den som sa prezrala 5 rozkov so syrom, acidko, probia napoj, sladkosti, lion tycinka, horalka, brumik, croissant, pribinacik, bebe, natierka, ovocie... drzala som to v sebe asi 4 hodiny takze potom som uz vyvracala len minimum. je mi zo seba strasne. cely den neviem vstat z postele. zostala som na PN som v depke, uz nemam chut zit, vsetkym len robim starosti. muz mi tu priniesol jogurt na ranajky ale ani ten nezjem z trucu, za trest po tom vcerajsku hanbim sa kolko som do seba napchala. uz nechcem nic jest, len si dat opat dnes alebo zajtra prehanadla a skusit zacat cista odznova. neposielajte ma na liecenie a psychiatriu, tam som uz bola, navstivila som asi vsetkych odbornikov na SR aj v zahranici... citim sa ako tucne prasa a uz nikdy nechcem vyjst z bytu lebo sa hanbim za to ako vyzeram. lezim po perinou a skryvam sa...