Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ATB-Dalmacin C

Príspevok v téme: ATB-Dalmacin C
Sofinka77

Ahojte,mala som zachripnutý hlas a bolelo ma hrdlo a perdpísali mi Dalmacin c,aké pocity ste mali pri jeho užívaní?Ja mám také pálenie na hrudi,neviem či je to normálne,niesom alergická na nijaké lieky,ani ich nekombinujem ak tak len paralen a cmulajúce pastilky-dr.Miller-šalvia.vďaka

datelinka

sofinka, a aku mas koncentraciu tych liekov? niekedy totiz lekari malo prihliadaju napriklad na hmotnost pacienta.
okrem ineho, zrejme su ti antibiotika uplne zbytocne. ak mas bolest hrdla, a nebola ti vyterom zistena bakterialna infekcia, netreba siahat po antibiotikach. ak uz velmi chces, tak staci priodne atb - alicin z cibule a cenaku.

Sofinka77

ahoj radečka,no ja ich už nemôžem dobrať,nechápem prečo mi dala až také silné,nikdy som pri žiadnych atb toto nepocitovala,ani som nevedela,že ich mám-no tento liek už nikdy viac,mŇa páli skôr na hrudi,ako keby mi ten liek zastal a tam sa pomaly rozpústal-ale zapila som ho 2pohármi-len taký pocit a zabrali ti?ja som pol.vybrala mala som ich á8h.

Radecka

Aj ja som pred tyzdnom dobrala Dalacin,a tiez som mala to palenie na hrudniku.MYslim,ze je to zaludok.Su to dost silne ATB,to mi povedala na krcnom,takze sposobuje aj zaludocne tazkosti,bohuzial.A teraz beriem probiotika,lebo som po nich mala povleceny biely jazyk.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ATB-Dalmacin C - Fórum - ZDRAVIE.sk