Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moze HAK vyvolat kvasinky?? poradte prosim

Príspevok v téme: Moze HAK vyvolat kvasinky?? poradte prosim
lelelenka

Mam 18 rokov a na jar tohto roku som zacala prvy krat uzivat HAK konkretne Belaru... asi po tyzdni sa mi spravili kvasinky a bakterie presli aj na mocove cesty, cize som citila svrbenie i palenie zaroven... Gynekologicka mi povedala ze je to bezne co aj je, dala cipky, mast ale nic nepomohlo. Az som tabletky vysadila a potom to samo nejako preslo. V oktobri som chcela zacat uzivat HAK a uz po jednej tabletke sa zacal cyklus zas opakovat. Urychlene som navstivila gynekologicku, aby mi predpisala nieco ine, no ona ma este vysmiala ze kvasinky nemaju ziadny suvis s HAK ze je to asi len blba nahoda... Tabletky som zacala uzivat po treti krat v tomto roku a po treti krat si trham vlasy skrz kvasinky a zapalene mocove cesty... Poradte cim to moze byt, alebo ako tomu predist... Dakujem velmo.

jankaaaaaaaa

hak neolsabuje ziadnu imunitu! hak len moze zmenit floru v posve v dosledku coho sa mozu kvaisinky premnozit! hak sposobit ziadnu infekciu ani oslabenie nemoze, ona len kvasinckou infekciu moze potencovat

Angel086

HAK narusa hormonalnu rovnovahu, co vplyva na celyorganizmus a aj na imunitu ... lekari ti to nepovedia, lebo HAK ako aj cely farmaceuticky priemysel je obrovsky biznis. Antibiotika tiez sposobuju kvasinkove infekcie. Poznam vyborne probiotika, ktore pomahaju. Volaju sa CP-1 a na tejto stranke je o nich dost info: www.probia.eu Prajem vela zdravia.

Angel086

HAK narusa hormonalnu rovnovahu, co vplyva na celyorganizmus a aj na imunitu ... lekari ti to nepovedia, lebo HAK ako aj cely farmaceuticky priemysel je obrovsky biznis. Antibiotika tiez sposobuju kvasinkove infekcie. Poznam vyborne probiotika, ktore pomahaju. Volaju sa CP-1 a na tejto stranke je o nich dost info: www.probia.eu Prajem vela zdravia.

lelelenka

ja ked som ich na leto vysadila, kvasinky zmizli to je pravda!! len ja tu HAK dost potrebujem, pretoze mam staleho priatela a prezervativy su mi trocha proti srsti.. Teraz mam pauzu a chcem ist dat predpisat inu HAK... myslite ze by mi to mohlo pomoct, ci ani nie?? :((

kamoska

Ked som brala HAK (10 rokov)mávala mykózu tak 4 krát do roka a bolo to nepríjemne. Lekári ti to nepovedia, ale je to tak. HAK ti oslabi organizmus tak, ze sa ta to lahko chyti. Drzala som aj protikvasinkovu dietu, ale akonahle som ju porusila, uz tu bola opat. Odkedy som vysadila HAk, odvtedy skutocne neviem co je mykoza a mozem jest sladkosti kolko chcem.

nika1987

jasne, ze moze HAk vyvolat kvasinky dokonca je to velmi pravdepodobne a ak ich raz dostanes budu tvoje verne kamaratky...

levicaaaaa

lelelenka: ja si na 99% myslím, že to máš z HAK, bohužiaľ , niektoré ženy sú na to veľmi náchylné pri užívaní HAK. Rozhodne čo najskôr vymeň gynekologičku, ale najlepšie už hneď zajtra a poraĎ sa s nejakým normálnym lekárom. HAK len tak nevysadzuj /v strede cyklu/...nerobí to dobrotu

aluska

ano moze to byt hak ale moze to byt aj slabou imunitou aj dalsimi vecami..v tvojom pripade ti to robi problemy, tak vysad hak...ja som vobec nemala problemy s hak..je to velmi individualne..nie je to vhodne pre kazdeho...a radim ti, vymen gynekologicku

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moze HAK vyvolat kvasinky?? poradte prosim - Fórum - ZDRAVIE.sk