Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rastu prsia zo sexu?

Príspevok v téme: Rastu prsia zo sexu?
manzelocka

Zaujimava otazka, ja viem .. Ale nevsimli ste si t niekto? V lete som stravila dva nadherne tyzdne s manzelom, kedy sme sa milovali niekolkokrta denne a vsmla som si, ze mam prsia ovela plnsie v podprsenke. Vela to pre mna znamenalo, lebo mam velkost kosikov A ... teda nic moc. Teraz som bola s nim cely vikend sama bez deti a po dnoch milovania som opat akosi "podrastla". Uz som mala podozrenie aj na tehotenstvo, ale test bol negativny ... Stava sa vam to? Ak je na tom nieco pravdy, asi zavediem doma pravidelny vecerny aj ranny sex ... :-)Dakujem za odpovede.

asdf1

ja som mala A podprdu,a teraz mam C,ale je fakt,že som aj pribrala.Ale mám ich pekné a plné-manželova zásluha:)

SUHLAS

manzelocka , JE TO PRAVDA , ZE KED MA ZENA VIAC SEXU AJ PRSIA MA PLNSIE , CHAPEM TO CO SI NAPISALA Z VLASTNEJ SKUSENOSTI TO MOZEM POTVRDIT ...
KED SOM MALA SKVELEHO MILENCA S KTORYM SME SA MILOVALI NIEKOLKO -KRAT DENNE TAK SOM NAOZAJ MALA KRASNE PLNE PRSIA
NECHAPALA SOM ...JE TO PRAVDA

nech si pisu, ze si hlupa , nemaju pravdu , treba poriadneho muza aby si bola nadrzana a prsia idu prasknut

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.