ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk
Internet.sk
ĽudiaĽuďom.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Askorutin

inata
Detaily

lucky a ako ho uzivas?3x denne alebo 1x denne po 1 tbl?ja ho tiež už dlho uživam ale mam este problemy ,sice uz nie az take silne ako pred tym ,ale este mam

Lucky17
Detaily

Uzivam ascorutin pravidelne uz takmer rok a ucinky na zmiernenie krvacania pri menstruacii som nepostrehla. Ani ziadne vedlajsie ucinky.

V kazdom pripade, pre mna je ascorutin n.1. Dva roky som mala problemy s krvacanim (hematuriami) pri namahe (zo zaciatku iba pri velkej zatazi, neskor aj pri kratkom behu atd.), chodila som po doktoroch ako na klavir a nikto nic nevedel. Vysetrenia obliciek, vyber chronicky zapalenych krcnych mandli, vysetrenia moc. mechura, krvne obrazy .. uplne mi to zmenilo zivot.

Nakoniec slo o nedostatok rutinu, na ktory sa prislo nahodou - jedna doktorka mi dala ascorutin ako pokusnu liecbu, ze vsak ublizit nemoze. Do tyzdna som ani nevedela, ze mi nieco bolo :))

aluska
Detaily

karioll zdr sa svojich poznamok voci mne a vyjadruj sa radsej k teme..ja som neni na tvoje nazory na mna zvedava

aluska
Detaily

karioll len tak pre tvoju info take neziaduce ucinky ma aj sumivy vitamin c!!!pretoze sa nim da predavkovat!ale ty si este o tom nepocul ocividne

Textová Inzercia

Lyžovačka & wellness v Hoteli Partizán****

Vychutnajte si krásy zimných dní a dokonale zrelaxujte v jednom z najkrajších wellness centier na Slovensku!

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.