Nespavost

Príspevok v téme: Nespavost
cokoladka898

ako na nespavost?co som vysadila lieky nemozem spat. zaspim ledva a tazko aj o pol tretej a neskor. v noci sa ale nebudim je to dobry spanok len spim niekolko hodin nemozem si dovolit dlho vyspavat chodim do roboty. k liekom co som vysadila sa vratit nechcem aj ked viem ze by mi to asi pomohlo, ale uz som sa dlho napchavala chemikaliami a teraz chcem byt cista aj ked na srdiecko lieky brat musim. co mam teda robit?

sydney

ja som mala mesiac problem zaspat - vstala som rano o siedmej a ledva zaspala o pol4 aj neskor.no unavena,kruhy pod ocami.vsade som citala,ze treba aj cvicit,inak jest. pomohlo - chodim do fitka,tam sa vybeham,unavim,a hned sa lepsie spi:) tak skus aj pohyb,ak je to mozne:)

cokoladka898

ja som vcera spala celkom dobre konecne. som rada. ale mam zas ine problemy, neviem ci nepojdem lezat do nemocnice na orl...dufam ze spanok sa mi tym nezhorsi..

ojka

tak sa pekne lieč, opatruj sa a staraj sa o seba (: hm , problemy, tak určite menšie ako ty alebo niekorí iní tuná, ale nespava sa mi často najlepšie, tak by som to nazvala...

cokoladka898

nemam praveze chripku. mala som vcera len teplotu bez priznakov. dnes uz som nastastie nemala tak ale aj tak som ostala doma. v utorok nastupujem v praci tak chcem byt zdrava. teraz budem len oddychovat. aj ty mas problemy so spankom?

ojka

teplotu? si chora,chripka? hm,tabletky ocividne vedia teda narobiť šarapatu a riadnu, no ked už vieš, že čo a ako, treba sa im nejak vyvarovať /-: ja možem tiež dnes konečne po dlhej dobe si povedať,že som sa ako tak vyspala....

cokoladka898

vies len ja uz som tyzden skoro vobec nespala tak som si myslela ze tabletka mi pomoze. mala to byt vraj nenavykova tabletka tak preto som sa dala na to nahovorit. raz ked som bola v nemocnici mi davali silne tabletky na spanie a tie so mnou robili take veci ktore neprajem nikomu preto mam pred tym respekt. no ale teraz uz to bolo neunosne tak som myslela, no ale nedomyslela asi. mne take veci robia strasnu sarapatu v tele. a dnes v noci?mala som teplotu tak to ma tak vycerpalo ze som zaspala do polnoci este tak som spala aspon tych osem hodin.co som moc rada.

ojka

no aspon že to všetko dobre dopadlo, som si vydýchla. Tak to musel byt dobrý kamarat. Preto sa snažím vyhybat tabletkam pokial to ide. A co dnes v noci?

cokoladka898

spat som si trosku pospala. dala som si tabletku na spanie od ktorej mi prislo velmi zle. odpadavala som, nebola som schopna stat na nohach. kamarat ma tu kriesil. ale uz som to nevydrzala a v noci ani neviem o kolkej som si volala potoc. tak mi dali nejake lieky infuzku a nadranom ma previezli domov. takze tak.

ojka

ejha, dost rušná noc,čo sa stalo,teda ak možem byt taká zvedava, ale už je všetko v poriadku dufam.A spala si aspon dobre teda?