cena eurosiliconov???

Onexxx

Eurosilikony, Mentory,.... Je to jedno ake, ale aj tak su vsetky poriadne predrazene:-)). Je to hlavne o vyrobcovi ako bolo spomenute...

Uz z logickeho smeru co moze byt na tom take drahe?
Moja mama je po rakovine prsnika a chyba jej jedna polovicka. Dostala silikonovu vypln do podprsenky, tu istu co sa pouziva do silikonovych prs a cena tejto vyplne v zdravotnych potrebach nikde neprekracuje 5tis. A to uz je podla mna dost predrazene:-)))

suziii

bellinka, ano stojim.

Povodne som chcela Mcghany, ale strasne dlho som hladala infosky na nete, hovorila s doktormi. Povedali mi presne to iste co tebe. A este ze Mcghany boli kedysi top 1, ale ze ich odkupila ina firma, ze implantaty sa teraz vyrabaju v Kostarike a s povodnymi mcghanmni uz nemaju nic spolocne. Naopak tim co stal predtym za Mcghanmi teraz pracuje pre Eurosilicone.

A tiez ma dost prekvapilo ze na Slovensku maju nejaku horsiu reputaciu, ale to asi preto ze sa an Slovensku najviac pouzivaju, a ked sa lekarovi nieco nepodari tak sa to zhadzuje na implantaty. Mam dve kamosky co ziju v Rakusku a rozpravala som im o tom, a boli dost prekvapene, ze vraj v Rakusku je to znacka cislo 1, ze predsalen Francuzi su velmi precizni, co sa estetiky tyka, predsalen vichy, la roche vsetky kvalitne kozmeticke znacky su z francuzka. A taktiez si ziskal popularitu nizsou cenou.

Ako vidis, naozaj som sa velmi vela informovala, lebo to bolo pre mna velmi dolezite rozhodnutie :D

bellinka

suzzi :
takze aj ty stojis za nimi vsak, ak som to spravne pochopila , lebo dost koluje ze eurosilicon nie, ze nie su dobre tieto implantaty ale , mne lekar povedal ze ked nastane problem, to je bud zla robota doktora ze to tam zle vlozil alebo ze to telo sa nezhodlo s tym implantatom, ze tie implantaty su dobre ako ostatne

suziii

Ahoj ilonnka,

cena sa pohybuje od 750 do 800 za par.
Su to francuzke implantaty, najvacsi europsky vyrobca.
Su lacnejsie, lebo nie su americke. v europe patria k najviac pouzivanym znackam.

A maju vyborny zarucny program!

BarborkaC

to je celkom fajn cena...moja sestra sa chysta tiez do ke ale ona byva v povazskej bystrice kosice su od ruky,nevie ako bude musiet chodit na tie poopereracne vysetrenia