Ochlpenie

Príspevok v téme: Ochlpenie
Zaujimavost

Zdravicko mam taky problem a dako si to neviem vysvetlit :D
Stalo sa vam dakedy,ze vam opadavali chlpy z hrude? lebo ja si to neviem vysvetlit dako. Proste neviem nie je to dake tragicke,ale ked si tak rukou po nich prechadzam nam umyvadlom tak proste neviem dakych 15 ich tam popada. Aj na babe ked som lezal tak proste nanej ostavalo zopar.
A nemam daky koberec zase na hrudi.
A vlasy ani ine veci mi nevypadavaju proste len hrud xD
Za odpovede dakujem :D

Zaujimavost

Noo este som sa teda zaregistroval a idem uz spat :) Ved zajtra mozme potom pokracovat vklude aj vsetci traja :D

Taak dobru noc vsetkym zucastnenym prajem :D :)

Zaujimavost

Noo este som sa teda zaregistroval a idem uz spat :) Ved zajtra mozme potom pokracovat vklude aj vsetci traja :D

Taak dobru noc vsetkym zucastnenym prajem :D :)

ojka

vsak nemusíte novu zakladat, hodte sa kludne aj do mojej :-D
denz, nie , nie som priamo z BA, ale dajme tomu, že do roka som tu viackrat ako doma ;-)

Zaujimavost

Noo skor to len cele podciarkuje "vyznamnost" mojeho "problemu" :D Bezvyznamna tema,ale na druhej strane som "spoznal" teba :D Cize vsetko ma svoj vyznam :D aspon sa zabavam aj vo vecernych hodinach :D

Zaujimavost

Noo musim si poklepkat po stole,ze mam 19 rokov a v zivote som nemal ziadny zubny kaz :) Najviac co mi asi tak kedy robil bolo oskrabanie zubneho kamena :D Tak typujem,ze zajtra na prehliadke spravi to iste :D

Zaujimavost

Zalozim dneska, ale asi az v neskorsich hodinach :D resp takych tych dennych :D
Zachvilu pojdem spat lEbo idem na preventivnu prehliadku k zubarovi tak nech daco pospim:D