Cysta na vaječníku a otehotnenie

Príspevok v téme: Cysta na vaječníku a otehotnenie
agenturaraj

Ahojte,
lekár mi našiel 5 cm cystu na vaječníku. Vyzerá to na endometrióznu cystu. Poslal ma na laparoskopiu. S manželom sa snžíme otehotnieť už asi rok a neúspešne. Myslíte, že po operácii to bude možné alebo sa už môžeme s bábätkom rozlúčiť. Trochu sa bojím, lebo som ešte nebola na žiadnej operácii. A ešte sa chcem opýtať, či môžem jazdiť na koni, keď mám tú cystu ( aby sa neobtočila alebo niečo iné) .
Ďakujem za každú radu.

bendza

prosim vas o radu som tehotna v 9.tt.a zistili mi cystu na lavom vajecniku a teraz mam strach stoho ci nebude v ohrozeny dieta ,alebo aj ja ked aj dieta bude rast a aj cysta.prosim vas o radu co mam robyt .dakujem za odpoved.

jaLENja

Aj ja mám takú cystu....A nemáš ložišká niekde inde, tak to je v pohode. Laparoskopia je jednoduchá operácia, nemáš sa čoho báť. Po pár dňoch budeš v pohode.
Držím palce.

theoleander

Preto si neotehotnela lebo máš tu cystu tam.Presne aj mojej kamoške to robili a hned do roka otehotnela po zákroku, bez akejkolvek námahy,aj Tebe sa to podari.

usiko

ahoj, mam kamosku, ktorej vybrali jeden vajecnik kvoli zrastom a o rok otehotnelA....no problem....neboj, len klud...