byvanie

Príspevok v téme: byvanie
!janka

Ahojte, mam taky problem, teda aspon pre mna je. Prave riesime s priatelom otazku stahovania. Byvame v malo bytiku, ale kedze sme studenti a v priatelovej rodine sa vyskytli nejake trapenia, a teraz aj financne problemy, musi a aj chce pomahat mamine a sestram aj financne hoci sam nema dost penazi ani na to aby prezil....., prave preto sa potrebujeme prestahovat, do bytu k niekomu, vyjde to lacnejsie, ked budeme v byte 5 ludia ako ked sme dvaja...., lenze problem je v tom, ze sa bojim ci to psychicky zvladnem, nemam rada spolocnost, mam rada svoj klud, pokoj, a to aj priatel..., bojim sa ze to tam nevydrzim, lenze ak ostaneme tu, tak priatel nemoze pomoct rodine....., viem ze je malichcerne riesit moju psychiku oproti ich problemom rodinnym, ale u mna sa striedaju take obdobia, ze najradsej by som pomohla aj im tymto, a potom prave to sebecke obdobie, ked chcem mat svoj klud....,som uz z toho zufala, mam chut buchat si hlavu o stenu ked si pomyslim ze musim byvat s viacerymi cudzimi ludmi

darika...

No,tak on ti chcel napisat a nechcel,aby to vyznelo,ze bez teba nemoze byt a ze mu chybas,tak napisal,ze ta pozdravuju sestry.Musel im povedat,ze ste v kontakte.Inak by to nerobili.Chcel sa ti proste ozvat.Vies janka,ja pisem o nom,ze je to na nom,pretoze si to tak opisala ty.Ak si videla aj ty v sebe chyby a to,co sa stalo sa stalo aj vdaka tebe,tak to uz ja neviem.Alevzdy som odsudzovala vztahy,ktore skoncili hadkou a dokonca sa ani na ulici nepozdravili.Toto este ma sancu podla mna,len vy si potrebujete nejake veci ulozit,upratat si nieco kazdy vo svojej hlave,a ked sa tak stane,potom vam tam ostane miesto pre vas normalny vztah.Bud normalna ked ozve a hlavne ziadne vycitky.

!janka

Ahoj darika, dakujem, no ja ho ani nekontaktujem....dnes mi on napisal sms, ale nic take ze chybas mi, ani nic podobne.....len ma nechali pozdravovat jeho sestry a tak, ze ako sa mi dari.......viem, ze mu to je luto, a on je dobry clovek, len kazdy mame svoje chyby, a moze za to z casti aj on, ale aj ja..podla mna su vzdy vinni obaja....ja sa snazim chodit medzi ludi, kecat s kamosmi, s ktorymi som uz davno nie, popijame vino, chystam sa do divadla, zacala som sa zdravo stravovat, chcem chodit behavat, kedze uz vykuklo slniecko, len som zatial bez energie, bakalarka na bode mrazu, ale tak hadam sa pomaly zmobilizujem a dam aj tie statnice, ak nie tak potom v lete, uz ma to netrapi.....hadam to prejde aj mna, aj jeho....mam pocit, ze on to znasa tazsie, ja si to este ani tak neuvedomujem, este som ani neplakala, odkedy som odisla......

darika

Janka,neozyvam sa moc,lebo mam teraz vela
Vies,on je ten najposlednejsi,koho by si teraz mala lutovat,ze je tam sam a nema nikoho.On ma teraz co chcel,tak si to zasluzi a nech si to aj odser.ie.Je to hnusne,ze to pisem,ale len vdaka jeho chovaniu je teraz sam.Nevedel co ma a nevedel si to vazit a udrzat,tak nech si tu samotu teraz uziva.Je ti tazko a este ti bude mozno dlho,ale stale si na tom lepsie.Ty si bola ta,ktora sa rozhodla.Ako to bude dalej,cas ukaze.Len sa mu teraz hlavne neozyvaj a uz duplom mu nepis,ze ti chyba.Budem mat viac casu,napisem ti mail.Pa

!janka

Ahojte, tak ja sa idem zase vyspovedat.....citim sa strasne na hovno, nic sa mi nechce, ale vobec nic....uplne sa zo mna vytratila radost, zivot a energia....mem asi jedine stastie, ze mam kamaratov, ktory ma drzia pri zivote aj ked len cez net s nimi kecam, lebo inak sa neda......ale stale si potom predstavim byvaleho, a ze on nema pri sebe nikoho takeho, je tam sam.....dohodli sme sa , ze sa nebudeme streta vat, aspon zopar dni, a ani mi nepise ani nic, je ot take divne, po takej dobe, co sme boli dennodenne v kontakte a teraz zrazu nic......ach jaaaj, nech uz je leto

!janka

Ahojte
darika, nekvakali sme, dost neskoro som tam vcera dorazila, lebo ma priatel, teda ex, nejako mi to neide do ust, stahoval, prisiel dost neskoro zo skoly a potom som ho este asi hodinu utesovala, lebo sa mi skoro rozplakal, nechcel aby som isla prec....tak som ho lutovala, takze som musela utesovat ja, co som is myslela ze bude presne naopak.....potom sme boli este nakupit, ja som sa vybalila a tak....dnes sa chystam kupit babam nejake to vino, tak hadam nam niekedy vyda cas a budeme si moct dat a pokecat.....citim sa inak strasne mizerne, vsetko psychicke napatie sa odzrkadluje aj na fyzickej stranke, som strasne unavena stale, boli ma hlava, nevladzem chodit, neviem ani jest......drzi ma len ta myslienka, ze to bude raz dobre, ze ma caka nieco nove.....len je to tazke, lebo sa nebudem vediet od tohto mojho odputat,je to dobry clovek.......
darika myslim na teba a drzim prsty, nech vsetko poriesis tak ako mas.....

darika

No,ja cakala,ci sa ozves ako si sa usadila.Asi teraz kvakate s kamoskou,alebo vencite zvieratka.Janka,vsetko sa casom otrasie a ty uvidis.A mozno sa ti otvoria take dvierka,ze budes prekvapena,aka si zrazu stastna.
baby,nechcem teraz moc pisat,je toho vela,ale urcite sa vam ozvem na mail.

!janka

ked sa vsetko serie, tak sa serie poriadne.......... dnes mi veduca bakalarky povedala, ze to mam robit uplne inak ako som mala v plane........takze mam take neskutocne nervy, ze asi za chvilu zacnem pisat do temy, chcem zomriet.......ma ide totalne roztrhnut.....mozem zacat odznova, a vsetko co som napisala vyhodit.........idem balit....

!janka

takze dnes sa stahujem, tak saa toho bojim, fuj.....jaaaaaj, no ale musim uz,rano sa so mnou lucil, povedal mi ze ma lubi, pobozkal, objal a odisiel......., ale viem, ze to bude takto lepsie.....o dva tydne by sme sa zase na niecom pochitili a zase riesili odchod....stale mam este potebue presvedcovat sama seba, ze je to spravne, a dlho asi aj budem mat, lebo srdce to citi inak......ach tak...dufam, ze to rychlo prejde, nastastie mam toho teraz tak vela, ze budem mat len malo casu premyslat.....

!janka

Ach baby dakujem vam....uz mam zaplatene nove ubytko, budem tam aj so 4 zvieratkami, takze bude veselo, kamoska mi velmi pomaha, uz mi pisala asi milion sprav.....mam nakupene nove periny a vankus, tak sa aspon vytesujem.......stale si nahovaram ze je to takto lepsie, ale bojim sa,z e keby som sa prebudila neskor, bolo by prilis neskoro....zatial sme dohodnuti, ze urcite zostaneme kamarati, nikoho ineho tu ani poriadne nemame, pomoze mi odstahovat sa, a dufam ze aj pre seba nieco zozenie.....mozno casom sa prestaneme stretavat, no uvidime co cas prinesie, a ja sa tiez myslim, ze to takto malo byt, mozno nas caka nieco lepsie....
darika, tak to mi je luto......ak budes mat cas, tak napis email urcite.....

sway

!janka ja ti inac celkom zavidim.Ja som nejak cas spolocneho byvania s kamoskami preskocila..A do vztahov uz radsej nekecam:-) Ja to mam stale dost pestre,aj ked sme sa na cas ukludnili.Aspon sa to tak zda..
darika ak pojdes okolo,bud tu alebo mailu,napis prosim ta ako sa ti dari..Ani tvoje prispevky nezneju velmi ruzovo:-(