byvanie

Príspevok v téme: byvanie
!janka

Ahojte, mam taky problem, teda aspon pre mna je. Prave riesime s priatelom otazku stahovania. Byvame v malo bytiku, ale kedze sme studenti a v priatelovej rodine sa vyskytli nejake trapenia, a teraz aj financne problemy, musi a aj chce pomahat mamine a sestram aj financne hoci sam nema dost penazi ani na to aby prezil....., prave preto sa potrebujeme prestahovat, do bytu k niekomu, vyjde to lacnejsie, ked budeme v byte 5 ludia ako ked sme dvaja...., lenze problem je v tom, ze sa bojim ci to psychicky zvladnem, nemam rada spolocnost, mam rada svoj klud, pokoj, a to aj priatel..., bojim sa ze to tam nevydrzim, lenze ak ostaneme tu, tak priatel nemoze pomoct rodine....., viem ze je malichcerne riesit moju psychiku oproti ich problemom rodinnym, ale u mna sa striedaju take obdobia, ze najradsej by som pomohla aj im tymto, a potom prave to sebecke obdobie, ked chcem mat svoj klud....,som uz z toho zufala, mam chut buchat si hlavu o stenu ked si pomyslim ze musim byvat s viacerymi cudzimi ludmi

!janka

takze zajtra stahujeme.......,no bojim bojim, nic nemame pobalene, vobec sa mi do toho nechce, esteze idu vianoce, tak to ma drzi nad vodou aspon......., fu, som zvedava aki budu ostatni obyvatelia....ale moja mamina stratila pracu, takze asi by ani mne nic ine neostalo, musim setrit este viac.......

hvizda333

ahojte mam taky problem ze zijem z mamov ktora ma invalidny dochodok zijeme v dome kde nemame elektriku a ani teplu vodu nedavno som porodila no hladame si byvanie uz neviem najist vychodisko z mojej situacie prosim poradte mi

darika

jeeej Janka
Vies co,ked ta niekto poriadne nastve,alebo ked aj menej,prid len sem.Tu sa vystazujes a nebudes vylievat zlost na okolie.Len si daj zavazok sama seb,ze nebudes priatela zatazovat vetami typu-co ak?co keby?,a uz vobec nie,ze sa bojis.Najdi v tom pozitiva.Vzdy prid sem.Vidis,ze tu vzdy niekto je.A ja duplom.Hlavne,som kludnejsia odkedy som tu.

!janka

no uz mame podpisanu zmluvu......., bojim bojim, o tyzden ak sa podari vybavit auto tak stahujeme....., som z toho sklamana, ale povedala som aj priatelovi ze moje city musia ist bokom......, nic mu uz nevravim, nestazujem sa......., nemozem, robime to najlepsie co mozeme v danej situacii, nic ine nam neostava......, tak dakujem za palce...., sama som zvedava....

darika

janka
Hlavne o tom nesmies tolko rozpravat pred priatelom.On v tom vidi len pozitiva,ktore mu pomozu a mozte sa zase pohadat.Nechaj veciam priebeh,nech to ide samo a cas ti ukaze.Ty si robis hlavu z veci este predtym,ako sa udeju.A mozno prave tvoj strach z toho vsetkeho bude mat opacny efekt.Nerozmyslaj nad tym teraz.Hlavne,ked sa uz stretnete vsetci spolu v tom dome-byte,daj im sancu a nesnaz sa urobit si svoj obraz z jedneho videnia.Najprv sa spoznajte,kazdy si stanovte svoje podmienky,aby ste nemali neskor problem.Od kuchyne,po upratovanie a respektovanie kludu.Pojde to,neboj.