Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Osteopat,ortoped... HELP

Príspevok v téme: Osteopat,ortoped... HELP
Ako Dedko

Dobrý deň chcel by som vás požiadať, či by ste mi nemohli dať kontakt na nejakého, ale mám na mysli skutočne odborníka zo Slovenska na chrbticu, ktorý by konečne vedel so mnou čosi spraviť, mám dosť silnú skoliozu a znehodnocuje mi dosť výrazne život dennodennými bolesťami pričom mám iba 22 rokov. Môžte pripojiť aj osobnú skúsenosť, alebo z vášho okolia.

ojka

čo počúvam, aj od ostatných, tak vyborný ortoped je mudr. štefan štempel , ten ma ordináciu na KOLECKU teraz www.zzz.sk alebo mudr. krause www.zzz.sk a ten sídli v Nemocnici s poliklinikou.

[zruseny12]

V PRESOVE SI CHVALIA DR.KLAINA...JA OSOBNE SOM BOLA U MLADEHO DR.KLAINA VELMI MI POMOHOL,BOLELI MA KOSTI,KLBY A KRIZE...POSTAVIL MA NA TAKE ZRKADLO A ZISTIL PRESNE PRECO MA BOLIA ATD...INAK MA AJ OTCA,TIEZ ORTOPEDA A ZE JE TO TIEZ VELMI DOBRY ODBORNIK...
URCITE SI CISLO TEL.MOZES POZIADAT AJ NA INFORMACIACH/aspon si myslim,ze by sa dalo zisit cez infor./
mlady DR.KLAINA MA ORDINACIU NA LEVOCSKEJ ULICI...PRAJEM VELA STASTIA...

Ako Dedko

hmmm díik polievočka a datelinka som zo Zilinskeho kraja, ale kvôli tomu aby mi bolo lepšie by som šiel kľudne aj za hranice...

poliewoocka

Mne VELMI pomohol pan Doktor Karapetien. Ma ordinaciu vo Zvolene, 0905 848 555. Pomohol nielen mne, ale aj maminke, sestre a znamej..je to fakt odbornik, klobuk dolu.

datelinka

ako dedko, nemam skusenosti s ortopedmi, ale mozno by si mohol udat okres, alebo aspon kraj, aby si necestoval krizom cez republiku, ak ti bude moct niekto poradit.
:-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.