zadok-prosim poraďte, som zúfala

Príspevok v téme: zadok-prosim poraďte, som zúfala
janka765

Mám chúlostivý problem. Jednu polovicu zadku mam viditelne väčšiu ako druhu. Neviem si dať s tým rady. Cvičenie nepomáha, práve naopak, zdá sa mi,že to svalstvo sa mi tam viac spevňuje a je to viditeľnejšie. Aj gel som už skušala ale bezvýsledne. Prosím poraďte čo robiť aby som ho mala súmerny. Ďakujem

0vecka

no nevim cvicit tu vecsiu cast nieje podla mna dobry napad lebo tam prave narastu nejake tie svaly a bude to horsie

2235

za prve neverim ze je to take tragicke ako pises za druhe rady ako odsatie tuku na jednej strane to pust z hlavy nepises cim je to dane ze je ta jedna 1/2 vetsia ako druha ci je to zapricinene mensim podielom svalovej hmoty na jednej strane alebo vetsim podielom tuku na druhej strane kazdopadne mozem odporucit iba trening a beh mozno nejaku mensiu upravu stravy ale nakolko neuvadzas svoje TTD /vyska vaha / tak tu stravu nechavam na zvazenie kazdopadne teoria je taka ze treningom nic nepokazis a mozno ti to ten zadok nevykrese do simetrie ale urcite to tvojmu telu ako celku prospeje

jenny6

Skus cvicit len na tu vacsiu stranu zadku:

postav sa, s rovnymi nohami a jednou nohou zacni dvihat do boku, snaz sa az do praveho uhla, je dobre pridrzat sa kvoli rovnovahe. Krasne sa ti pritom namahaju prave boky a jedna cast zadku a vidis ako sa natahuju.

Dalej mozes skusit na zem, na stvornozky na kolena, a rob to iste, cize dvihaj jednu nohu pokrcenu v kolene tiez doboku, potom mozes vykopavat dozadu, napadne ta aj viacero inych variant v tejto polohe...

Hlavne tieto cviky rob co najpomalsie a vysoky pocet, zo zaciatku aspon 20krat kazdou nohou, postupne serie zvysovat.