Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechcem mať deti, no a čo?

ocas

kvoli tomu ze k tomu nemam ziadny vztah, nic mi to nehovori a takisto by som si kvoli tomu nedokazala posrat postavu. ano bla bla bla nezrela pubertacka. no to som uz davno neni. a som rada ze mam takyto nazor.

Weva

podla mna by dieta nemalo byt len nieco co clovek chce - vacsinou tuzba vznikne i z toho ze stretnete perfektneho cloveka s ktorym si na to trufate, lebo to je nieco co chcete spolocne.. nie len preto ze vam tikaju biologicke hodiny

ocas

Laurina22
to suhlasim, pes nie je hracka alebo decko aby nosilo satocky, normalne by som takym majitelom jednu pridrbala.

no a ked mam ja povedat co mne pride chore, tak je to to, ked decko robi zle psovi, pes po nom vybehne, pohryzne ho a uz je z neho bestia ktoru dat treba utratit. toto mne pride chore, ked si rodicia nevedia dat pozor na decko a potom trpi nevinne zviera.

konec

Laurina22

Ocas ale ine deti ta preco zaujimaju?Tvoje mimco bude take,ake si ho vychovas...

Mne to pride chore,aj tie p.ce co obliekaju psov,kupuju im domceky,vozia ich v kocikoch,to kde sme?

ocas

Laurina 22
ano kvoli psovi ano, pretoze ked rodicia vysmaria psa z auta lebo uz prestal bavit ich rozmaznane decko, kto sa onho postara? hlavne ze deticky maju vsetko na co si ukazu, ale ked sa ziva hracka zunuje, ich nezaujima ako sa ten pes citi, ci je na ulici zraneny, ci mu je zima, je hladny, deprimovany....pes by cloveka nikdy nezradil, to sa o ludoch povedat neda...

Laurina22

Mne osobne pride neprirodzene,ze koli psovi by si sa rozdala a koli dietatu nie.Teda,uprimne,pride mi to chore...

ocas

no je dobre vediet ze maju viaceri takyto nazor, lebo vacsinou znami v mojom okoli nedokazu pochopit ako je to mozne ze nechcem deti, kukaju na mna ako na idiota. takisto ked mi niekto silou mocou chce podstrcit decko aby som ho popestovala alebo podobne, vzdy odmietnem, pretvarovat sa nebudem a ani nechcem. ale naopak, kvoli hafanom alebo comukolvek zo zvieracej rise by som sa rozdala :D takze az taka zla asi nebudem :))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.