Aký je váš názor na ženský kolektív?

Príspevok v téme: Aký je váš názor na ženský kolektív?
Ján26

Dobrý deň. Mal som tú česť pracovať v čisto ženskom kolektíve ako chlap a bol som šokovaný:).Ohováranie,falošnosť intrigy,falošná ženská solidarita apod.V mužskom alebo zmiešanom kolektíve som sa s takými extrémnosťami nestretol. Preto by som bol rád ak by niekto s podobnými skúsenosťami napísal svoj názor na tento \"fenomén\".

vierka86

dnes som sa zrovna o tom bavila s kolegynou a nakolko sme zmiesany kolektiv tak mozem s cistym svedomim povedat ze ide o ludi ako charakter nie o pohlavie, tu ohovaraju a klebetia viac chlapi ako zenske, a co mam skusenost tak som mala zatial dve partie kde boli chalani, a sice tam nebol nikto ofucany ako napr baby ale chlapi sa rovnako hadali a ohovarali, ibaze potom akoze boli velki kamarati a chlastali spolu ale aj tak na seba kydali vsetku spinu, hlavne ked sa dvaja snazili o jednu zensku. Takze je to uplne jedno...

MARFUSKA

Ja pracujem tiez len medzi zenami.A ta falos a ohovaranie je citit aj vo vzduchu.Je mi tam niekedy az psychicky zle z toho co vravia o nejakej nasej kolegyni ked je prec alebo na druhej smene.Je to smutne,ze su ludia k sebe taky zli:-(

Ewka12

caute,ja si lepsie rozumiem s chlapmi od malicka,vyrastala som s nimi aj kamaratov mam viac chlapov.
ako 23rocna som zacala robit vo firme, kde je pravaha zien.to je horor.mame tu kolegyne co dve su sesternice,dve najlepsie kamaratky odmalicka,dalsia ich rodinna znama..tak sa tam podohadzovali navzajom.ak sa k nim clovek neprida a nerobi intrigy s nimi.len ohovaraju a robia peklo zo zivota.este som tu najmladsia a najlepsie vyzerajuca.tak si to viete predstavit.kolegyna co bola so mnou priamo v kancli,tak sme sa hadali a normalne ma sikanovala,donasala tym ostatnym,az som chcela odist.nastastie isla na matersku.potom som sa nasrala zacala hovorit svoj nazor aj kricat ked bolo treba.odvtedy mam pokoj a respektuju mna.ak maju problem hned si to s nimi vybavim.ako oni na mna,tak ja na nich.nesmiete sa dat!!!

nikki.7

ahojte....

Ja pracujem v čisto mužskom kolektíve a myslím si,že je to určite lepšie,ako pracovať zo ženami. Keďže som na prevádzke jediná žena, vyhovuje mi to,lebo majú predomnou rešpekt a tak trochu si ma chránia.

Je to super...A doteraz som nemala možnosť spoznať ženský kolektív,takže neviem posúdiť,ale z rozprávania iných viem,že ženský kolektív je taký,ako tu bol spomenutý.

beskyd

co som zazil prevazne zensky kolektiv v predoslej robote tak mozem povedat ze bud mali vysoku skolu nadbiehania nadriadenym a bezhranicnej servilnosti alebo to niektore mate proste dane od prirody:) ked ste v zenskom kolektive, hlavne je zasada moc sa neotvarat, drzat si odstup a urcite nehovorit nic co nechcete aby sa dozvedel nadriadeny tych zien ktore vas budu pocut:))

alle

haha, toto milujem, naslo sa tu minimalne 100zien, ktore su znechutene z ohovoarania a komentovania v zenskom kolektive a pritom spravili tu na fore to iste:D ste rovnake, urcite do toho kolektivu zapadate:D

pindri

Ja tiež robím v ženskom kolektíve,akurát šéf je chlap,je jediný normálni v kolektíve.Môžem stým len súhlasiť že každého ohovárajú,nedaj bože aby som si vybrala dovolenku hned je oheň na streche.

prezývka :)

som žena.. (waw, objav!) :D

v čisto ženskom kolektive som pracovala 1rok.... NIKDY VIAC....
A uz vobec nie so zatrpknutymi feminstkami - rozvedena ci stara dievka.. zatrpknute.. hasterive.. urazlive.. a slovo CHLAP je pre nich ako slovo DIABOL... brrr.. otras... kvôli tomu som aj z prace odisla... nedalo sa to psychicky zvladat.. tie reči v kancli DENNO-DENNE...