Aký je váš názor na ženský kolektív?

Príspevok v téme: Aký je váš názor na ženský kolektív?
Ján26

Dobrý deň. Mal som tú česť pracovať v čisto ženskom kolektíve ako chlap a bol som šokovaný:).Ohováranie,falošnosť intrigy,falošná ženská solidarita apod.V mužskom alebo zmiešanom kolektíve som sa s takými extrémnosťami nestretol. Preto by som bol rád ak by niekto s podobnými skúsenosťami napísal svoj názor na tento \"fenomén\".

Macca

Tak musim povedat, ze som tiez zo zenskeho kolektivu a mame jedneho kolegu v kancelarii a je to uplny opak toho co tu podaktori pisete :)
Takze nie vsade je to uplne zle. Vychadzame medzi sebou skvele, zasmejeme sa a zavtipkujeme :) Mozno je to tym, ze sme kazdy uplne inej povahy ;o)

usiko

suhlasim s gabuikou, presne tak, ohovaraju, aj ked je to bezpredmetne, stazuju sa, aj ked nie je naco, ale stale to prekrutia tak,, aby bolo na co.....a to ja este pracujem s ucitelkami, takze to je dvojaka katastrofa....a preto ked na mna niekto povie ze ucitelka, tak sa urazim, lebbo to je nadavka...kto nezazil, nepochopi.....
..a to ritolezectvo...sporty velmi nemusia, bo su dost rozkysnute, ale ritolezectvo kazda zvlada na vybornu...fuj,,,,uz aj teraz je mi na vracanie.....no ale co, zvladam, spravim si svoju pracu a idem prec...keby som tam s nimi kysla cele dni, by som osprostela ako ony....

usiko

zensky kolektiv rovna sa kurnik /teda domcek pre sliepky/...z jedneho dovodu / zeny v kolektive sa zeny spravaju ako sliepky...pracujem v jednom, ale som externa, takze sa ma vela veci netyka, ale ty, niekedy sa to kotkodakovanie neda vydrzat...

gabika.

Veru je to hrozne aj ja pracujem iba v ženskom kolektive, som sice tiež žena, ale možno z inej planety. Tie baby mi tam lezu na nervy, rozčuluje ich každa maličkosť ktora mne napr vobec nevadí. Vyhladavaju bezdôvodne veci aby mohli potom ohovcarať. Oni citia, že ja ich nekjako nemusim a preto sa s nimi ani nebavim, robim si svoje a to ich štve, že s nimi neohovaram a nerozoberam druhe za ich chrbtom, mna to vôbec nezaujima.

zuzic

suhlasim. zeny su niekedy dobre tavy myslim v tom ohovarani, rozoberani malichernosti, falosnosti, analyzovani oblecenia, licenia.... preto sa radsej bavim s chalanmi:))

katka000

uplne suhlasim, uz moja mama mi hovorila ked som bola mala aby som sa hrala radsej s bratom a jeho kamosmi ako s kamaratkami, s ktorymi som sa neustale hadala. moja mama pracovala cely zivot v muzskom kolektive a nevedela si to vynachvalit, teraz zacala pracovat v zenskom kolektive a zasne. same intrigy, ohovaranie atd... ja sama tiez radsej pracujem s muzmi ako so zenami, zeny su afektovane a to neznasam aj ked sama som zena. zena rozobera jednu vec stale dokola a chlap nie, ale to je moja skusenost.

doubledog

mam rovnaku skusenost
a myslim ze malokto bude protestovat proti tomu, ze v takom kolektive su bezne tie veci co spominas
hovori to aj mnoho zien