Aký je váš názor na ženský kolektív?

Príspevok v téme: Aký je váš názor na ženský kolektív?
Ján26

Dobrý deň. Mal som tú česť pracovať v čisto ženskom kolektíve ako chlap a bol som šokovaný:).Ohováranie,falošnosť intrigy,falošná ženská solidarita apod.V mužskom alebo zmiešanom kolektíve som sa s takými extrémnosťami nestretol. Preto by som bol rád ak by niekto s podobnými skúsenosťami napísal svoj názor na tento \"fenomén\".

uhlie

Maria,

ty si asi pleties pracu so vztahom. Zamestnavatelia vacsinou podnikaju,aby zarobili peniaze a nie preto, aby si ste bou vypestovali vztah a oyenili sa s tebou.

[zruseny12]

00JULO
...ja ti tvoj nazor neberiem,mas asi take skusenosti preto takto pises...
ja som niekedy nikdy takto nerozmyslala,ale po urcitych skusenostiach cloveka donuti rozmyslat zivot vselijak...
ALE AJ TAK SI STALE MYSLIM,ZE JE TO O LUDOCH...A O ICH CHARAKTERE...
ja mam skusenosti take,ze nie len ZENY su na peniaze,ALE AJ MUZI...
napr.ex manzel stale stal pri mne a bla bla...nebudem to tu rozpisovat-stale hovoril ako ma miluje atd.a nedal na reci matky/mojej svokry/a nakoniec ked mu slubila 12000sk v dobe ked to boli peniaze poriadne -si nasiel inu,aby dostal tie peniaze/boli mu mylsie peniaze ako nas vztah...
...dalsia skusenost je pred rokom som chodila do prace,a ved.bol velmi mily clovek a ludsky...myslela som si o nom, ze je to velmi mily clovek-LUDSKY,ale len do dnesneho dna...
lebo ked som nenastupila k nemu do prace,ale inde dal mi to najavo...nebudem tu rozpisovat vsetko,pretoze to nejde...len tolko keby som k nemu nastupila a dal mi zmluvu dostal by za mna kopu penazi z uradu prace,lenze ja som nastupila do prace inam/a on mi to aj dal najoavo,ze mu to vadi/...takze teraz ma nepresvedci nikto o tom,ze mu SLO LEN O PENIAZE/a to vela zien si myslelo,ze spolu nieco mame atd.hoci to nebola pravda,ale tak asi vies aky su ludia,co vsetko vedia narozpravat.../
a mohla by som takto pokracovat...
nehovorim,kazdy sme na peniaze,lebo bez penazi sa neda zit,treba platit inkaso atd.ked je clovek na tom zle po zdrav.stranke potrebuje lieky atd.
PROSTE CLOVEK POTREBUJE K ZIVOTU PENIAZE...
ale je pravda,ze je vela ludi takych,co za peniaze by predali aj VLASTNU MATKU...ako sa hovori...
aj ked mam take skusenosti,stale nedelim ludi na vychod,cechov atd.ale urcite sa nejak od seba lisime,kazdy mame svoje...
pekny den prajem

uhlie

To je ale pozbat na kazdom rohu. Ved sa staci pozriet na toto forum o zdravi, kde zeny pisu o kozmetike a osobnych problemoch. A navyse jednu temu zakladaju aj 100 krat. ved to by trochu normalny clovek neurobil.

uhlie

Ja som tiez pobudol nejaky cas v zahranici v roznych krajinach a SLovenky tam poznali vacsinou len ako prostitutky a ked nie, tak ich povazovali za velmi primitivne zeny.

00julo

mariaa:

ano, suhlasim s tvojim tvrdenim, je to o ludoch...

ale v BA su viac namysleni ludia -

myslia si ze ak ziju v hlavnom meste su nieco viac...,
nemusia sa tak snazit ako v inych lokalitach zohnat pracu pretoze vedia ze vo vacsom meste,
atd atd.

fuj!