Aký je váš názor na ženský kolektív?

Príspevok v téme: Aký je váš názor na ženský kolektív?
Ján26

Dobrý deň. Mal som tú česť pracovať v čisto ženskom kolektíve ako chlap a bol som šokovaný:).Ohováranie,falošnosť intrigy,falošná ženská solidarita apod.V mužskom alebo zmiešanom kolektíve som sa s takými extrémnosťami nestretol. Preto by som bol rád ak by niekto s podobnými skúsenosťami napísal svoj názor na tento \"fenomén\".

ivanka_83

kaktusik k tomu vychodu.partner je z vychodu a vzdy ked sa vratime domov od nich-jeho rodicov a sestier, tak sa mi strasne cka a vyskocia mi vyrasky.ja tvrdim, ze ma musia strasne ohovarat.a vzdy ked im napiseme sms alebo zavolame, tak mi za par minut znova zacne ckanie a vyhadzem sa.som divna?asi nie.pretoze uz aj partner povedal, ze tam nepojdeme a nebudeme im volat.a ked uz ma chlap taky postoj k veci, tak na tom asi niecu bude.
uhlie-s tym sexom je to pravda.

ivanka_83

jan26 suhlasim.sama som mala tu cest pracovat chvilu ako robornicka.medzi zenami.jedna odisla na vc, vsetky ju poohovarali.vratila sa, sla druha na vc a vzali si do hu..by ju.vratila sa, sla dalsia na vc a znova.az kym sa nevystriedali.a ja si hovorim.mam ist na vc?nie.nojim sa.mala som 19 rokov, tesne po skole.studovala som medzi samimi chytrymi babami.nic take som u nas v kolektive nezazila.nikdy.asi zalezi na stupni inteligencie.neskor som sa dozvedela, ze mna v tej praic ohovarali, ze som divna, ze si ani nezapalim, ze jem same zdrave veci-vlocky, ze preto som taka vychudnuta.pravda bola taka, ze som nemala peniaze.a jedine na co som mala boli vlocy s bielym jogurtom.povedala som si, ze ked nemam na maso, tak musim inu lacnu bielkovinu dostat do tela, aby som mala silu na pracu.a nefajcila som, lebo som nemala na cigarety.a bolo mi trapne to priznat.peniaze som nemala, lebo ma rodicia vyhodili z domova bez penazi.a to malo co mi dala starka, som musela mat az do vyplaty.ale ten zensky kolektiv, to bol pre mna sok.bolo mi neprijemne pocuvat tie sproste zenske.mali sme skladnika chlapa.ked prisiel, tak slepice sklapli.bohuzial prisiel maximalne 5 krat den a aj to len na dve minutky...

Yvona

Ja som dnes vdaka tej mojej kolegini dostala vypoved. Verim, ze to co spravila, sa jej niekedy vrati.Takze taky je zensky kolektiv...intrigi, ohovaranie, falos, zavist.

biopich

ja som raz isla pracovat do zenskeho kolektivu a po par hodinach to skoncilo...bolo to najhorsie co mohlo byt...robili naprieky, ohovarali, normalne sikana :-/ chcela som sa prelozit na inu zmenu no nedalo sa...tak som proste povedala toto mi za to nestoji ... ja radsej pracujem v muzskoom kolektive ja celkovo aj ked som zena nechapem zeny...vacsina je primitivna chamtiva a zavistliva... mam len par skvelych kamosiek staci na spocitanie jedna ruka vlastne dva prsty ... a celkovo stacia...

uhlie

Ved sa staci pozriet len na na se poslankyne v parlamente. Ziadne vzdelanie a ked tak falosne, ziadna prax, a platy, ako v TOP managemente.

Trollo

Presne tak, zeny su mrchy a to sa prejavuje najviac v praci. Treba ich bachnut domov ku sporaku, tam patria, tam si mozu ohovarat koho chcu. A najhorsie zeny su v manazerskych poziciach, tam vobec nemaju co hladat, preafektovane furie. Je mi z nich na smiech, ked to vidim.

Deee

taktiez by som nechcela robit v zenskom kolektive, presne kvoli napisanemu -zavist, falos, ohovaracky, pracujem v muzskom a paci sa mi, pestuju si ma ako kvetinku a ja im za to uvarim cajik ked su chori, mojich "chlapcov" by som nemenila

oxanka666

...neviem preco su zeny take zavistlive, ohovaraju tu, ktora nie je pritomna (asi to je vsade),mne vyhovuje kolektiv s prevahou muzskeho pohlavia, hlavne aby bolo kopec srandy, porozumenia,muzi su k zenam tolerantnejsi, viac posranduju, samo., ze sa viac tem obracia na sex, ale pokial je to v ramci slusnosti, tak je to OK!, preto uprednostnujem radsej kolektiv, kde je viac muzov a malicko zien...((((((