Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo poviete na moje miery?

keksa

celkom v pohode, zalezi aj kolko mas rokov a aku mas vysku, ak si menasia, potom mas vacsi zadok asi, resp. boky :) ja neviem, ja mam cez boky 94 cm a chcela by som mensi zadok :))ale urcite tucna nie si, toho sa bat nemusis

mia134

lolitka: siroky pas aj boky???? ty si skade prisla?? a ze 91 k tomu su male prsia... ty asi nemas predstavivost o pomere, len pozeravas Miss, ze?
pomer je to viac nez dobry, pokial nemas 150 cm vysku tak to musi byt pekne.
uzky pas vynika nad bokmi a prsia akurat doruky. ja mam 90-68-97, a vsetci chvalia ze su to prave zenske tvary.... kozy nemusia byt po brucho- lebo tam okolo 35-ky skoncia kazde nad 90 cm, ha :)

mendyyynika

a moje miery ze 85-65-88 mam 160cm,,inac prsia som mala 90aj viac asi ale riadne som schudla a v lete zadok este 100:DDvidite ked sa chce ide to

sila teda

akoze neviem...ked tak dost uzke boky,
miery nejsu podstatne, dolezity je hlavne pomer boky/pas a ten ma byt 0,7 co ti asi nevyde

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.