Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Preco priberam?!

Príspevok v téme: Preco priberam?!
jaaaanuuuula

ahojte uz asi tak od zaciatku tohto roka sa snazim schudnt zacinala som na 78kil pri vyske 175cm.. za 4mesiace som schudla na 70kil potom som si dala kratku prestavku pribrala saom kilo a potom som naspet zacala chudnut a schudla som dalsich 6kilogramov.. cize som mala 65kil.. ale cchcela som chudnut dalej.. ale namiesto toho aby som chudla stale viac priberma:) uz mam 72kil.. cize 7kil nahor za mesiac a pol:((--poreco priberam?

Dajusaaaaaaa

Ahojte,mám tiež podobný problém :/
Stále priberám. Jem striedmo? priberiem. Jem pravidelne priberiem..
Neviem čo ďalej ...

janka.

janula, podla mma to nie je az taky hrozny jedalnicek, mas 5 krat denne stravu a kedze si davas olovrant, podla mna je ta vecera v pohode. Ja som sa tiez dlho zle citila a ked som prisla na to, ze to je z toho, ze jedavam veceru aj olovrant, tak som si uz na veceru davala pohar tepleho mlieka a fakt mi bolo lepsie.

Anorekticky jedalnicek to rozhodne nie je, to by v tom pripade nejedla nic, prip. raz denne.
drz sa

123abck

jaaaanuuuula a ty sa chceš takto stravovať celý život, že na večeru len mlieko a na ranajky pol rožka???
Ver tomu, že to sa nedá. Musíš začať jesť normálne. Možno zo začiatku aj trošku pribereš, no pohybom to spáliš. Ale podstatné je jesť 5 x denne optimálne porcie a pol rožka to teda optimálna porcia nie je. Tvoje telo má nedostatok jedla a robí si zásoby aj z toho mála čo zješ. Preto mu musíš dopriať viac a ono sa spamätá a nebude si ukladať.

babulka1111

baby vážim 68kg a meriam 174cm. je pravda,ze citim na sebe, ze nieco islo dolu. len mam pocit, ze za tie 3 tyzdne by mohlo padnut aspon 1kg vahy dolu :(

jajka001_

babulka, tri tyzdne je malo
na obed nejedz rozok, daj si nieco varene
viac zeleniny
pri cviceni naberas svalovu hmotu. nejaky rozdiel by si mala vidiet. aj ked nie vo vahe.
nezabudaj na pitny rezim, je velmi dolezity

janka24

3 týždne je krátka doba. Najrpv sa ti dokonca može vaha zvýšit kvoli nahormadenej vode a potom by si mala chudnut. a kolko máš vlastne vahu? Možno nemáš čo chudnut:-)

babulka1111

ahojte. poprosila by som vas o radu. uz 3 tyzdne dodrziavam stravu, aspon 3x do tyzdna cvicim a nic. stale vaha neklesa. neviem uz co mam robit.
pridavam moj jedalnik:
rano-rozok,sunka,syr,rajcina alebo jogurt
desiata-ovocie
obed-bud rozok s niecim, alebo mäsko s ryzou, vlastne cokolvek
vecera-zeleninový salat, alebo polievka alebo celozr.rozok s tuniakom

aluska

janula tak sa boj dalej, jedz malo a dalej budes priberat...a ked budes jest viac, ale nespravne, aj tak budes priberat?zmeni sa nieco? nie
tak co tak to skusit?tvoje telo je podvyzivene a preto si robi zasoby aby mohlo prezit

m4k

jaaaanuuuula: a toho ze sa s Teba stane anorekticka sa nebojis?? =) Nevravim ze sa mas prejedat, skus len vydatnejsie ranajky, zvysok zatial ponechaj a uvidis.. =)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Preco priberam?! - Fórum - ZDRAVIE.sk