Preco priberam?!

Príspevok v téme: Preco priberam?!
jaaaanuuuula

ahojte uz asi tak od zaciatku tohto roka sa snazim schudnt zacinala som na 78kil pri vyske 175cm.. za 4mesiace som schudla na 70kil potom som si dala kratku prestavku pribrala saom kilo a potom som naspet zacala chudnut a schudla som dalsich 6kilogramov.. cize som mala 65kil.. ale cchcela som chudnut dalej.. ale namiesto toho aby som chudla stale viac priberma:) uz mam 72kil.. cize 7kil nahor za mesiac a pol:((--poreco priberam?

m4k

jaaaanuuuula: a ta zmena nebude taka velka.. =) Staci upravit jedalny listok.. Ale Ty fakt malo jes, ako Ti tu kazdy prizvukuje..

m4k

zuzic: okrem toho ze po bohatsich ranajkach budes mat aj viac energie, lepsiu naladu Ti bude aj rychlejsie travit.. Teda aspon u mna je to dost velky rozdiel ked ranajky stihnem a ked ich vynecham..

jaaaanuuuula: ja si len nedokazem predstavit ze nic dokopy nezjes a este mas energiu cvicit.. Smiem vediet kolko mas rokov a ake mas zamestnanie??

jaaaanuuuula

n osnazi msa to vecsinou dodrziavat.. sem tam malinka ale malinkata zmena:)).. a v urcitom veku.. veku zacinaju priberat..to mam brat tak ked mam teraz19tak v 50tke budem mat 150kil?

m4k

skus si dat bohatsie ranajky, uvidis ako Ti to nastartuje metabolizmus..

usiko ma tiez pravdu.. Ludia v urcitom veku zacinaju priberat (aj napriek tomu ze sa stravuju rovnako) prave preto ze funkcia stitnej zlazy sa zoslabuje..

ps. to vazne dodrzujes dennodenne to co si napisala??

aluska

ja by som povedala ze podla tvojho jedalnicku jez az prilis malo, tvoje telo v podstate hladuje..a preto si robi zasoby na horsie casy, cize priberas