Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam tazkosti z dychanim

RNG

Protizapalovy je najma curcumin(3 x 1500 mg curcuminoidov)
Na infekcie v plucach je dobre kvapky do nosa roztoku GSE(tam sa obvykle nachadzaju mikroby, ktore sa s hlienom dostavaju do pluc)
Na odhlienenie pluc je NAC a oreganovy olej, tj jeho zlozka ,carvacrol ktorej treba na intenzivne pouzitie 3 x 200 mg.
No a na hojenie pluc dobre posobi brat Cordyceps sinensis, 2 x 1 gram denne.

RNG

Inac bolest moze byt aj z poranienia(naraz) zo slej cirkulacie(prihusta krv a zrazenin, na to treba brat napr nattokinazu, 3 x 2000 FU, co by som ja v tomto pripade zobral bez vahania, ked pre nic ine,, aspon pre istotu a zrychlenie cirkulacie.
Casto su bolesti v hrudi z nedostatku kyslika, lebo sa v cievach tvoria usadeniny(lecitin ich pomoze odstranit) , niekedy su to fibriny pokryvajuce steny ciev a spomaluju priestup kyslika, niekedy su to aj zablokovane cievy krvnymi zrazeninami, a tam pomaha nattokinaza pomerne velmi ucinne a rychlo.

RNG

Protizapalovy je najma curcumin(3 x 1500 mg curcuminoidov)
Na infekcie v plucach je dobre kvapky do nosa roztoku GSE(tam sa obvykle nachadzaju mikroby, ktore sa s hlienom dostavaju do pluc)
Na odhlienenie pluc je NAC a oreganovy olej, tj jeho zlozka ,carvacrol ktorej treba na intenzivne pouzitie 3 x 200 mg.
No a na hojenie pluc dobre posobi brat Cordyceps sinensis, 2 x 1 gram denne.

uraz ...

No mna dva dni do zado protlačil balik železa o náves ale s boku ... mam uplne podobne priznaky ked vystriem ruky hore na lavej strane to boli jak slak pri dychani to pobolieva ale mozem sa na plno nadychnut bolest citim pod rebrami .. aj som skusal tlacit na rebra ale ziadnu bolest som necityl čo stim mam ?? k lekarovy nemožem ist lebo niesom na Slovensku :(

LUPITA

aj ja mam problem z dychaním aj cely den ale ja to mam z nervov može to byt pravda bola som na vyšetrenie a nič mi nezistili tak chodim k psychiatrovi bo mavam stale stres

jajkafr

matej........
okrem chrbtice ako to píše väčšina to môže byť aj žlčník alebo zápal pľúc, ale to by si aj kašľal ... bež k lekárovi držím palčeky

matej ......

ked sa opriem podla toho do akej polohy ...ale ttiez ma to trochu pobolieva ale hlavne ked vstanem a vystriem sa vtedy a nadychnut plne uz vobec ...... tak dufam aj ja ze ma to prejde .....

luk

Aked si sadnes mozes sa opriet? Neboli ta to ostro aj v tedy?myslim otrasne.No ved var do zajtra prezijes ...ale zajtra utekaj aj zacviknuty nerv je nebezpecny a nic prijemne

Denz

matej- nieco podobne sa uz stalo aj mne....
preslo ma to do druheho dna...
neviem ci to bolo z blbeho pohybu alebo zleho dychania....
no sakramensky to pichalo a mal som pocit,ze sa ani nadychnut nemozem od bolesti....
az ma pot oblieval..