Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zbalit kamarata?

Majoneza

Ahojte vsetci. Mam najlepsieho kamarata zaroven spoluziaka a hrozne so donho zalubena uz strasne dlho. Neviem ako mu to mam povedat pretoze ja u neho spavam aj vsetko a jemne naznaky nepomozu.
Najprv som si myslela ze iba nechce robit 1. Krok ale jednej baby sa spytal ci s nim bude chodit a ona ho odmietola. Bol na nu nahnevany.
Prosim pomozte mi :-)

pchat sa

No ja mám 14 neviem koľko on ale ja aj každý chalan koho poznám je rád keď sa mu pchas do riti :D napr. Také lichôtky mňa potešia aj keď sa mi dotyčná nepáči. Skús ho stále len tak za všetko chváliť a tak. Pribehni a zaujato sa spýtaj na čosi a tvár sa ze aký je úžasný aj keď ti to príde úplne divne, ze co môže robiť také super natom, alebo ze jak ho mozu baviť také lichôtky, je to tak! :D jednoducho dnes su chalani radi keď sa cítia ako super-talenti, keď ho budeš za všetko chváliť hneď sa prejaví aj on. :D

jana1-2

Chcela by som sa spýtať čo mám spraviť,mám kamaráta s ktorím si píšem už vyše roka sms-ky každý deň viem čo robí kde je a tak. Chodíme von, on chodí ku mne ja k nemu. Chcela by som niečo viac len neviem ako na to nechcem aby sa nejako urazil alebo podobne.

8sisq_a8

ja mam naaa tooo to coo maaam xxxxxxxxxixixiix..aee wam to nepoweeem aa uz koolkoo soom taak....weed wetee coo ennene..ehheh xixiix

jenny6

Par veci co funguje (vacsinou) na chalanov je bud to, ze vyuzijes jeho jesitnost, a teda, chalani strasne radi pocuvaju komplimenty rozneho typu, ake by sa dali pouzit na tvojho ti poradit neviem, kedze ho nepoznam :-) ...nemusis mu hned zacat basnit ake ma krasne oci :-D stacia malickosti, napr. si nechaj poradit s nejakym problemom v pc a potom ho pochval aky je sikovny, ze ty tomu pc vobec nerozumies, chcela by si byt v tom taka dobra ako on...atd.

Tiez zabera tvarit sa, ze sa ti paci niekto iny, vtedy ak k tebe citi aspon nejaku naklonnost, tak zacne ziarlit a nastartuje ho to konat, lebo ak sa neprejavi, bude ta mat ten vymysleny niekto iny....skus napr. zacat len tak nenapadne, ze tam a tam si sa zoznamila s niekym, akosi s tebou flirtoval atd atd, uvidis ci ho to nevybudi k cinom konecne :-)

jenny6

Par veci co funguje (vacsinou) na chalanov je bud to, ze vyuzijes jeho jesitnost, a teda, chalani strasne radi pocuvaju komplimenty rozneho typu, ake by sa dali pouzit na tvojho ti poradit neviem, kedze ho nepoznam :-) ...nemusis mu hned zacat basnit ake ma krasne oci :-D stacia malickosti, napr. si nechaj poradit s nejakym problemom v pc a potom ho pochval aky je sikovny, ze ty tomu pc vobec nerozumies, chcela by si byt v tom taka dobra ako on...atd.

Tiez zabera tvarit sa, ze sa ti paci niekto iny, vtedy ak k tebe citi aspon nejaku naklonnost, tak zacne ziarlit a nastartuje ho to konat, lebo ak sa neprejavi, bude ta mat ten vymysleny niekto iny....skus napr. zacat len tak nenapadne, ze tam a tam si sa zoznamila s niekym, akosi s tebou flirtoval atd atd, uvidis ci ho to nevybudi k cinom konecne :-)

izzy

ano leila, len horsie sa to kona ako pise ))) ja som si najprv vymyslela zamienku,myslela som ze sa viac rozvinie kontakt,ale moc sa nechytil.. nechcem na neho vybafnut, ze podme niekedy spolu na kavu... ale vyzera to tak, ze chlapom treba hovorit veci na priamo, a nie len naznacovat, inak im to nedojde. tak mam tiez dilemu ci ho mam rovno pozvat na rande ? a ked mi da kosom, budem sa citit dost blbo...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zbalit kamarata? - Fórum - ZDRAVIE.sk