Bolesť na hrudníku a triaška

Príspevok v téme: Bolesť na hrudníku a triaška
Potkan

Ahojte mám nasledovný problém všetky údaje nižšie:
Pohlavie - Muž
Vek - 26
Výška / váha – 185/79
Zamestnanie – obch. manažér
Stav - ženatý
Deti – 1 (2roky)
Vaše ťažkosti:
Tupá bolesť na hrudníku, problémy s trávením, vnútorný tras (proste kompletne vybavený hlavne keď to príde viď. Vaša doterajšia liečba).
Trvanie 3 mesiace.
Vykonané vyšetrenia a prípadne ich výsledky
Srdce (záťažové EKG, ECHO, Holter a.t.ď.) všetko negatívne
Pľúca – všetko negatívne
Krv – všetko negatívne
Tráviaci trakt – hadica z vrchu zospodu, infektológia, stolica, moč všetko negatívne

Vaša doterajšia liečba
Samozrejme pokiaľ nieje načo resp. nevedia tak to zvalia doktori na psychiku – takže Cipralex 1,5 mesiaca žiadna zmena, potom Trittico 1mesiac žiadna zmena, teraz momentálne Biston zatiaľ nič.
Stavy a opresie na hrudníku prichádzajú vždy resp. väčšinou po jedle, za tie 3 mesiace som schudol 20kg!!!! Väčšinou hnačkovitá stolica po vyšetrení hadicami nasadili Duspatalin ten trošku zabral a nie je to len voda (t.j. je trošku hustejšia). V stolici nachádzam kúsky jedla ktoré nie je absolútne strávené. Dané stavy sú stále aj teraz cítim tlak na hrudníku niekedy sa zväčšujú (potom pohotovosť – tam magnézium priamo do žily + sem tam diazepam 10 potom sa aspoň trochu uľaví), alebo zostávajú takéto stavy že môžem aspoň existovať!!
Liečba aj u psychologičky, ktorá keď si vytvorila môj profil, tak jej nezapadám na psychiatrickú chorobu a taktiež si myslí, že to bude mať súvis s tráviacim traktom!!

Iné aktuálne alebo prekonané ochorenia
Žiadne

Prosím poraďte čo mám robiť. Strašne mi aj vždy škvrkoce v bruchu aj v črevách a potom sa tlaky na hrudníku trochu zmiernia. Aké je ešte možné vyšetrenie, ešte som nemal sono a CT, alebo by ste odporučili niečo iné?
Ešte mesiac takto a už to bude psychického pôvodu.

Vopred ďakujem.

fefe87

Potkan ako myslis,mne zatial pomahaju,beriem dvojitu celulozu a digest.. a ani ja som tomu neverila,ale vzdy lepsie ako brat chemiu..

Potkan

Fefe dik za tip ale to asi nie verím klasickej medicíne.

Inata dik za tip popýtam sa aký doktor tam je a skúsim si to vybaviť.

Pokiaľ máte niekto rovnaké problémy pls píšte :-) ďakujem.

inata

ja osobne by som sa snažila dostat na vyšetrenie do nemocnice sv.cyrila a metoda na antolskej do blavy na odd.gastroendrokr.su tam najlepši odbornici podla mna na gastro,ak mas niečo s travenim tak verim že tam su odbornici ,ktori ti to bud potvrdia alebo vylučia.nič lepšieho na slovensku nenajdeš.

nexus

...inak co mi nikdy nerobilo, v noci aj mne skvrkoce v bruchu, ale sracky nemam...klop, klop, selbstvertendlich...
zapricinuje ten stres aj poruchy travenia...
stres a strach je vsetko, co nas nici
..