NETESIM SA A HANBIM SA, ZA TO ZE SOM TEHOTNA

Príspevok v téme: NETESIM SA A HANBIM SA, ZA TO ZE SOM TEHOTNA
proso

ahojte kocky, odpustte, ze toto musim pisat, ale je to pravda a neviem s nou uz dalej zit. mam 25 rokov, som v 22.tt. a som vydata. K tomu vsetkemu aj studujem na VS. A som tehotna. Hanbim sa za to, netesim sa. Je mi zle z toho, ked vidim ako zo dna na den rastiem a priberam. Zacinam sa postupne hnusit sama sebe, je to najma vahou. Cely zivot som sa snazili udrzat si nejaku vahu a ked teraz kazdy den chodia okolo mna ludia aj kamaratky so slovami "ako sa pekne zagulatujes, zaoblujes, ako to rastie brusko", je mi z toho strasne zle. Hanbim sa za to. Stale sa v duchu pytam, co tym vsetci myslia, ci priberam len na bruchu, alebo myslia stehna, zadok, vsetko ostatne. najlepsie mi je doma v posteli kde ma nikto nevidi. hanbim sa vyjst von, kde maju vsetci stale nejake poznamky. zatial som pribrala 4kg ale mam pocit ze som ako vypasene prasa. vobec sa netesim ze som tehotna, viem, hovorim ako decko co nie je pripravene na materstvo ale ja naozaj neviem ako dalej. chcem byt pekna, chuda. chcem pribrat len na bruchu, ved o tom je tehotenstvo. porovnavam sa so vsetkymi tehotnymi co poznam, mam pocit ze vsetky pribrali menej a vyzeraju krajsie nez ja. chcem mat stale pekne stihle nohy a zadok a nie sa tlacit v napasovanych rifliach. prsia som mavala jednotky, teraz mi ovisaju tak ze si ich citim na kozi a nie som na to zvyknuta, ak to tak pojde dalej, budem sa citit ako dojna krava. prepacte ze som taka uprimna, ale uz som to musela niekomu napisat, lebo dnes som skoro vyletela na kamaratku ked povedala "ako sa zaoblujes...". prerevala som cely vecer... co mam robit?

ivanka_83

a tiez som sa citila ako dojna krava.to je presne ta nevyrovnanost.to je tou reklamou, kde su same nahate tvigi modelky.vies, ze nejedia?ved jedlo je pozitok.a tiez su vyretusovane.prosim ta.jasne, ze chces byt stihla.a pochybujem, ze tak hrozne vyrezas.to mas len v hlave.ja som si nikdy o sebe nemyslela, ze som kocka.az kym som si nepozerala svoje fotky pred tehotenstvom.pani.bola som kocka-a stale som.ale obcas sa vidime skreslene.ved aj take anorekticky vidia v zrkadle tucnu holku.to je presne co pisem.hlava.radsej sa zdover manzelovi.urcite ti povie, ze si krasna

ivanka_83

milacik.ty nemas problem s vahou.ale s hlavou.4 kila su ok.a ked ti niekdo povie, ze sa zagulujes, tak ta chce len potesit.bud rada, ze sa ludia zaujimaju o teba.nemusis sa trapit.ja som pribrala az 30 kilo.po porode zostalo 20.a schudla som.a vies preco som tolko pribrala?lebo som sa stresovala.tak sa nestresuj.preco sa netesis?uzivaj si.mas povolene pribrat.aspon budes mat mlieko na kojenie.moj syn je vdaka kojeniu odolny.tiez sa budem vydavat.za par dni mam 26 rokov a teprve teraz pokracujem v studiu.a nemam pocit, ze som o nieco prisla.dokonca ani tie strie ma uz netrapia-caka ma plastika.a ze si obcas poplaces?to su hormony.normal.

darika

oxyna
mas pravdu,ja som si to uvedomila hned ako som to napisala,ale pravdu povediac...nechcela som do toho moc rypat,tak som to nechala tak.Omluvam sa za tu hlupost co som napisala.

oxyna

darika: babatko zije z plodovej vody? Toto sa hadam neda ani okomentovat. proso, ked chces fundovane nazory, citaj si o tehotenstve clanky, ktore pisali lekari. Zda sa, ze na tvoju prezyvku sa chytila minimalne jedna sliepka.

Lucky17

Proso, som rada ze sa to lepsi.. ono zaklad je chciet nieco zmenit a ty chces, to je super:)

Podla mna jedz tak ako aj normalne, snaz sa jest vsetkeho s mierou (tym myslim hlavne to, aby strava nebola jednostranna).. rozne druhy ovocia, rozne druhy zeleniny, peciva, maso, ryby, polievky, zemiaky, ryzu, jogurty, tvarohy, mlieko, obilniny.. proste pestro:) ak mas chut na nieco nie velmi zdrave, podla mna si kludne daj, ale znovu s mierou, takze radsej menej a nie pravidelne:)

Inak ja som si az spatne vsimla ten udaj, ze si pribrala 4 kila.
Az som sa nad tym usmiala, ked som si spomenula, ako si vravela o tom, ze kolko sa menis, ako ti rastie uplne vsetko.. az take vyrazne to asi nebude.
Ak mam pravdu povedat, mne vaha nonstop beha v rozmedzi 3 kil, niekedy je ta zmena z mesiaca na mesiac a nemat vahu, tak si to ani nevsimnem :D
Viem, je to ine, ale trochu sa to porovnat da:)

Prajem vsetko dobre, hlavne nech uz je tvoja radost z babatka len vacsia a vacsia :))

kniha

zdravim..ja potrebujem poradit ci je mozne otehotniet ak mate pohlavny styk a nechraneny ale partner sa do vas neurobi..cize ci je mozne otehotniet z toho co ide pomimo pri sexe z neho.a obzvlas ked ovulujem..

usiko

proso,

poziadaj admina o uzamknutie temy, ak sa citis uz neprijemne...ja som to uz urobila viackrat, lebo konzervy sliepkovske si v mojich temach urobili diskusny kuzok kde hlavnym bodom bolo moralizovanie a odsudzovanie a kydanie na moju osobu....

urobis to cez Forum-pripomienky /prva tema v zozname tem diskusneho fora/