preco muz odmieta sex?

Príspevok v téme: preco muz odmieta sex?
cosnim

Moj muz odmieta sex. pred par mesiacmi som rodila, zaujem stratil ked som bola v piatom mesiaci no ani po porode sa mu do toho nechce. tvrdi ze ma lubi, ale nie je prave sex u muzov hlavnym prejavom lasky?? ked ma lubi preco sa ma nedotkne? ani ma nepohladka, nic, pusu len taku ako brat sestre... chape to niekto? lebo ja fakt uz neviem co si mam mysliet, a ked sa ho spytam, povie ze je unaveny... je pravda ze vela pracuje, ale ja sa tiez cely den nezastavim a chut na sex mam...

niekto

babi nedomyslate si ze preco ako zaco
otvoreny rozhovor robi zazraki

porozpravaj sa snim bez vicitiek zisti ze v com je problem netlac nanho a uvidis

janka24

cosnim ,ak ta to upokoji ja po druhom dietati som na tom podobne, tiež iba bratska pusa, sex raz za mesiac, pritom som chuda a muži o mna maju zaujem ,len nie ten moj...

Deee

existuju muzi, nechcem ta vystrasit, ktory maju psychicku traumu z tehotenstva a porodu manzelky vacsiu ako ona sama, uz v tehotenstve stratia zaujem o sex a potom to pokracuje, zena pre nich materstvom prestava byt pritazliva, ja neviem, ale skus sa opytat a ak tak aj dokopat k psychologovi, toto nie je normalne...

asdf1

Ahoj,skús ty neprejavovať záujem oňho,potom si uvidíš či si to on všimne-pekne sa uprav,zober si krajšie zvodné triko s výstrihom,namaľuj sa a tak.....Rob si svoje veci.Ke dieťatko spinká buď na nete,možno ho zaujme,čo tam robíš,komu píšeš,bude žiarliť-prejaví sa neboj:)

egresko

Mozno ze si teraz tucna a nie si dostatocne sexualne atraktivna. Pripadne si mysli ze po tom vsetkom ta to moze boliet.

kafe

Cosnim, hlavne si prestať vymýšľať a domýšľať, čo za tým nechutenstvom na sex môže byť. Ty si sa ho spýtala, on ti odpovedal. Alebo máš pocit, že chlap musí byť len nadržaný? On nemôže stratiť záujem o sex, keď je unavený?
Tiež to s tým "venovaním sa" nepreháňaj, nechaj nech sa zregeneruje, zvykne na to že je otec (chlap si musí zvykať až po pôrode, nemal sa ako pripravovať na otcovstvo) a daj mu čas.
Predstav si seba na jeho mieste a možno prídeš na to, čo potrebuje unavený chlap. Ja tipujem, že svätý pokoj.

malaalam.

consim, podla mna ta lubi, toho sa bat nemusis. Ale citala som, ze ak je muz pri porode partnerky, tak sa moze stat, ze sa na chvilu strati chut na milovanie s nou, lebo ju uz nevnima ako sexualny objekt. Alebo sa boji, ze to uz nebude take ako pred porodom. Mali by ste sa o tom porozpravat.