mam velky problem,viem to

Príspevok v téme: mam velky problem,viem to
hellkaa

ahojte.Uz dlksi cas mam problem ja a moje stravovanie.Vsetko to malo co zjem tak mam hned vycitky,casto pouzivam aj prhanadla.Uz neviem co to je normalne sa naobedovat.Ked ziem daco co sa mne zda viac napriklad banan,tak dokazem mat obrovske vycitky ktore ma casto vedu az k placu.Ja nechcem,ale nedokazem to.Viete mi niekto poradit prosim ak ste tiez presly niecim takymto.Dakujem Vam moc.Chcem pomoc tu,osobne o tom nedokazem hovorit aj ked by som moc chcela.Idem s toho zosaliet.Nezjem daco bez toho aby som nepozrela kolko kcal to ma.Jem ozaj pomerne dost malo lebo sa bojim ze velmi priberiem.

hellkaa

Tu je o ine lebo neni to osobne.Mne velmi zalezi na mojom zdravi a hlavne ked sa zamyslim do buducna ze za 2-3 roky budem chciet mat deti a pri tomto zivote mozem na nich zabudnut.

Denz

helka- urcite jednoduchsie ako to teraz zazivas.......
a radsej skor ako neskoro....potom len budes trapit rodinu ak sa dostanes na dno a navrat bude velmi zlozity.

hellkaa

Mas pravu,ved maju vela takych pacientov.Najhorsie je ale odhodlat sa k tomu a to je velmi tazke.Najvacsii problem mi robi ako bude prebiehat ten postup a hlavne nechcem trapit rodinu.

Denz

helka- nieje prijemne o tom hovorit????
a tu je???
30 minut rozpravania s cudzou zenskou ta hadam nezabije......
A je to tvoje zdravie a zivot....tak sa ho snaz zmenit k lepsiemu.

aluska

tu ti nikto nepomoze...ty mas poruchu prijmu potravy, ty potrebujes pomoc psychiatra...najskor mas anorexiu, znaci to ten fakt, ze jes malo, aj z toho mala mas vycitky a hlavne pouzivas prehanadla na vyprazdnenie criev a zaludka...ak nechces dopadnut niekde zavreta na oddeleni pschiatrie s vyzivou zapichnutou v ruke, tak navstiv odbornika