Laska, stale cakam

Príspevok v téme: Laska, stale cakam
delusion

chcem sa len podelit s mojimi pocitmi a zistit, ci je niekto taky ze sa citi rovnako. takze, mam priatela uz rok, predtym som mala priatela tri roky, takze zatial dva take dlhsie vaznejsie vztahy..viem ze ma priatel lubi aj ja ho mam velmi rada, funguje nam to aj v posteli vsteko je fajn..ale ja stale cakam nieco viac, potrebujem nieco viac, ale vobec netusim ze co je to... ked sa tak divam na niektore pary, alebo na romanticke filmy alebo rozpravky, vzdy tam vidim nieco extra, nieco krasne na tej laske, ale v tom svojom vztahu to nevidim, neviem to najst.. viem ze toto je realita nie film, ale chcela by som nieco hlbsie.. asi som divna alebo prilis romanticka, ale neviem co s tym mam robit. chyba mi v laske nieco co ani neviem pomenovat, ani dokonca neviem co je to.. ved ani to neviem vysvetlit, je to proste len pocit potreby niecoho viac naplnajuceho, hlbsieho, niecoho len medzi nami... hm co vy na to? som zrela k psychologovi?

delusion

no spoznali sme sa ked som prisla na VS do prveho rocnika, bol moj spoluziak, uz vtedy sa mi celkom pacil a bolo mi s nim dobre ked sme sa sem tam rozpravali, ale vtedy ten prvy rok na vs som mala este toho priatela predtym.tak som to nejak neriesila. s tymto sme sa dali dokopy potom asi v druhom rocniku, stale sa ma tak dotykal akoby mimochodom a dobedral si ma a tak...no a...ehm...no.. vyspali sme sa spolu, nejak k tomu doslo..a potom sme spolu boli castejsie a sme sa do seba zalubili.. este teraz ked mi vravi ze uz predtym som sa mu pacila a stale na mna zizal tak ma postekli v brusku :-) hehe

bella1988

ale coby k psychologovi....mozno len fakt neni ten pravy ktoreho hladas...mozno raz stretnes nejakeho chalana pri ktorom si tiez hned povies ze tak s tymto chcem ostat navzdy :) a vies si s priatelom napr. predstavit buducnost a take veci? a ako ste sa dali dokopy? bola to laska na prvy pohlad? :)

delusion

mam 22.. ale tato tema pride ako keby to pisala nejaka blba pubertiacka ze? on je rovnako stary.. no skusala som.. vravel ze som velmi narocna a ze mu pridem ze rychlo menim pocity a tak, ze ho lubim len niekedy.. vpodstate ma asi pravdu ze? ze neviem co chcem..a ked nie sme spolu, hlavne dlhsi cas, jeden dva tyzdne, tak upadam do takych pocitov, ze takto by to nemalo byt.. a stracam ten pocit, ze niekoho mam a citim sa strasne sama.. dokonca sa citim sama niekedy aj ked sme spolu, ale on sa babre s pocitacom alebo nieco take :-) a vtedy ma nevnima vobec..viem toto je hlupost ale no..alebo ked chce vsetko robit sam a povie ze nemusis nic ja to spravim..aj to mi vzdy tak padne..akoze daj ruky prec, ja to spravim lepsie...viem ze mi chce dobre ale.. jaaaaaj hlupana! mozno by som fakt mala ist psychologovi alebo psychiatrovi :D

bella1988

a to si nemyslim ze ked nebyvate spolu tak by si mala kvoli tomu mat nejake pochybnosti...ja s priatelom chodim dva roky a zacali sme spolu byvat asi pred mesiacom...je to super ze mame svoje sukromie kde mozme byt iba sami spolu...ale aj to ked nebyvate spolu ma svoje vyhody...aspon sa na seba viac tesite a viac si vazite tie chvilky ked ste sami aspon podla mna :) aj ked k spolocnemu byvaniu skor ci neskor musi prist...a mozem sa spytat kolko mas rokov? a aj si priatelovi niekedy hovorila o svojich pochybnostiach?

delusion

ano ten som skoncila ja, ale neviem preco som tak dlho cakala, tam boli ine dovody, to s tymto nesuvisi. ale tento vztah, ked s priatelom len tak sedime a rozpravame sa, je nam super, vtedy mam pocit ze je to ten pravy. inokedy zas... mozno je to aj tym ze nebyvame spolu, teda nie sme spolu stale. ale rozumom si uvedomujem, ze lepsieho priatela by som tazko nasla ,takych ako on je velmi malo. ale srdce mam napolovicu prazdne..

Deee

suhlasim s bellou, ja som mala po tyzdni jasno v tom, ze wau tohto muza chcem za manzela a dnes ho aj mam, vo vztahu by si asi naozaj mala citit nieco "extra" inak vlastne neviem co by ta v tom vztahu udrzalo natrvalo

bella1988

no ved prave ze ked niekoho naozaj milujes tak by si o tom nikdy nemala pochybovat alebo pocitovat ze ti nieco hlbsie unika...a ak sa smiem spytat ten vztah co si mala pred tym ten trojrocny preco skoncil? ten si skoncila ty?

delusion

no praveze niekedy mam pocit ze boze ako ho lubim a nevedela by som bez neho, ze osm strasne stastna ze ho mam, lebo je pozorny, mily, lubi ma a stara sa o mna.. ale inokedy zas stale mam pocit ze mi nieco unika, ze by som mala hladat nieco ine.. ja neviem..asi len neviem co chcem.. s dost ma to trapi....a dakujem ti za prispevok :)

bella1988

ja si nemyslim ze si divna...ja si myslim ze ta prava laska by mala byt nieco ,,extra" alebo ako to nazvat...ja som tiez mala zopar vztahov ale to vobec nebolo nic vazne lebo po dvoch troch tyzdnoch som zistila ze mi tam nieco chyba :) a tiez som si myslela ze som divna...az som stretla mojho terajsieho priatela a zistila som co mi chybalo :) hned som vedela ze to je to comu sa hovori prava laska a viem ze s nim chcem ostat do konca zivota...proste sme si s priatelom fakt sadli po kazdej stranke nikdy sa s nim nenudim a je tam presne nieco take ako si ty povedala co sa neda opisat :) ale to nechapem ako si dokazala tak dlho vydrzat s priatelom ked ti tam nieco chyba?