medik - med

janaaaaa

nemoze med aj skodit? ja kupujem vacsinou len domaci med, bez rpidania umelych cukrov.. zboznujem tu slakdu chut ale niekedy sa bojim z eto az prehanam. cez den vypijem nikolkokrat zeleny caj s medom. do jedneho hrnceka si davam taku velku kopcovitu lyzicu medu. nepribera sa z neho?

zuzic

hh:DD si zlata:D no pekne pery mat asi nebudem ale zato som sladka od usi po paty:DD pri mojej sikovnosti mam este aj tricko od medu na perach dlho nevydrzal:DD ale aj tak je mi to tak platne, ked vo vetre dycham stale ustami to peram moc neprospieva:( ale zelam vam dobru chut:)

meduska

Hihi nie nebudem ich napchavat nasilu zatial im chuti a ano aj ja som pocula ze je dobry na pery...tak ich budes mat urcite pekne a nepopraskane a vyzivene :)

zuzic

meduska tak ich teda pekne krm:) len moc neprehanaj do mna mama vzdy pchala med a strasne mi nechutil a musela som ho jest a teraz ho neznasam..ale zas ja vselico nemusim:) no ale som si ho prave natrela na pusu lebo zevraj pomaha vysusenym peram tak uvidim len strasne mi smrdi:))

Denz

fenix- med ide kontrolou....to sa neda:)
a vravim,ze jedine umely med a ten sa predava vedla ozajstneho...
a skor na trhu nieco take....
tam asi kontrolou nepreslo nic....
samolepka na ich mede rukou napisana....no neviem.
Ale netvrdim,ze vsetci su taki.....

Denz

ak ma znacku kvality...teda certifikat tak je ok aj v obchode...
az tak sa odrbavat neda ako pises.
to je potom umely med....
a na trhu....no ak tomu dotycnemu doverujes tak ano.Lebo aj oni dokazu predat umely med za pravy...
je lahke preliat z flase do flase....
a chutovo to asi tazko laik zisti.