prvy krat u gynekologa

Príspevok v téme: prvy krat u gynekologa
bejbyy

ahojte.ako to prebieha u gynekologa ked som uz mala sex... dufam ze to nevadi ze som nesla ku nemu hned po.. ale az o tri mesiace. nemam ziadny problem, len tak na preventivnu idem. nevadi?...ako sa robi prehliadka a na ake otazky sa doktor pyta??.. prosim povedzte mi kto ste tam uz boli lebo tam idemm onedlho a bojim sa... dakujeeem pekne..

BEJBYYY

VED ALE ON TAM MAL RUKU MOZNO TAK 15 SEKUND A POVEDAL ZE SOM OKEJ.. NO.. HEJ LEBOA SI PREDPOKLADAL ZE UZ PANNA NENI.
ALE PYTAM SA I SA TO DA ZAISTIT AJ ZA TAKY KRATKY CAS

sim

Prave vysetrovanie rukou patri k preventivnej prehliadke, takze vam ju asi robil. Tak sa da zistit, ci nemas nahodou nieco zvascene, vajecniky v poriadku atd. Inak je zvlastne, ze sa tvojej kamaratky pytal, ci je panna az po vysetreni.

bejbyyy

Ahojte... tak neska som uz u neho bola . mali sta pravdu nebolo to nic strasne.. aj ked... nas obe vysetroval normalne rukou - ale to len tak ci sme OK lebo preventivnu nam nerobil . a kamosky sa az potom ako ju vysetril pytal ci uz mala pohl.styk.. no co uz
aa moze vlasne takto zistit ked len rukou prehmata ci som v poriadku?lebo povedal ze som. dikyyy

bejbyy

jaj no tak somto nepochopila prepac =)))) ale tak dakujem za odpovede...je mi toaspon trochu ajsnejsie...ved potoom ti povem ako to dopadlo..mam trochu obavy....ale ved stredu tam ideme no som zevdava..ale kamoska je pann.jej bude robit asi insie ako mne ci nie?

aluska

bejby ..leilla tym spojenim sexualne aktivna myslela, ci si mala sex alebo si panna..nie kolkokrat si sex mala a ci ho robis pravidelne..ale neva
a to ze si nebola u gynekologa ked si stratila panenstvo, to je ok...to neni povinne mu to ist oznamit a pochvalit sa tym hned na druhy den...onsa s tebou tesit nebude..kazdy ide k doktorovi kedy chce a ako sa na to citi, ci uz mal sex alebo nemal

lleilla

to je velmi individualne,podla mna dobry odbornik moze byt aj chlap,aj zena-ja mam skusenosti len s gynekologmi,a skor sukna,pohodlnejsie,ale v pohode,nic sa nestane,ak si date aj nohavice,tak nech vam to dobre dopadne

bejbyy

aha no dobre. a je lepsie dat si suknu?? idem tam aj s kamoskou vies a rozmyslali sme tak nad tym ?)) ale asi hej ze? a je lepsiie ist k chlapovi ci k zene , my sme sa rozhodli pre chlapa...

bejbyy

niee nechcem antikoncepciu.len bezna preventivka,ale sex som uz mala ..ale niesom sexualne aktivna :))) to len raz v poddtsate v zivote som to robila.... ale tak bojim sa vysledkov ale tak po 3mesiacoch co je od vtedy by malo byt setko OK lebo tak necitim sa zle alebo take enco....fuu a ked nevem kedy presne som ju dostala? alemala som asi tak 14 abo 13..ale mam taku karticku kam si to znacim tak tuu ju mozem dat?? nech si kukne :D