Uspanie cloveka

Príspevok v téme: Uspanie cloveka
michal_123

ahojte vsetci.
Bohuzial, jeden clen nasej rodiny chodi sem-tam domov opity a niekedy nemoze zaspat.Ked nezaspi,rozprava sa aj sam zo sebou alebo s TV a chodi neustale po dome. Pojem o case nema, zobudi cely dom. Vsetko by sa vyriesilo,keby zaspal,ale ako...Je nejaky liek,pripravok,hocico,co by usalo opiteho dospeleho cloveka?
Bol by som Vam vdacny za rady pretoze je to na nevydrzanie a celu noc nespat uz nechcem.

talentmania

Je to mozne len ci by si to ten clovek potom nevycital uz cely zivot aby to nemal pred ocami keby sa mu naozaj nieco stalo.Zalezi na povahe cloveka

Scotch

usiko, hm dobry nazor, samozrejme v ramci srandy... :) ovalit niecim, opiti vydrzia vela, pospi si a rano je ako rybicka... :D
ale nie no, tento problem sa asi neda len tak vyriesit...lieky + alkohol nic moc kombinacia, ak nechces skoncit niekde kde nechces :) som presne toho nazoru ako bibisa. neznasam alkohol a ludia co chlastaju by mali byt automaticky supnuti na liecenie, a nie ze ,,mozeme ho liecit iba ak sam bude chciet" HA-HA

User_37597

no dobre mu tu radite..uz si si predstavil situaciu ze najdes nieco cim ho kazdy vecer budes uspavat?predstav si po tajomky kazdy vecer mu nieco davat do pitia..to je riadna blbost este ho nahodov otravis a budes mat na svedomi obvinenie z "vrazdy" :D
to by bola ironia ked len kvoli spanku..
moj nazor je ze ludia kt su zavisli na alkohole by nemali mat pravo sa slobodne rozhodovat ci ist alebo neist na liecbu...rovno ich tam zavriet aj na rok a dovi...NENAVIDIM ALKOHOL!!!

usiko

keby som bola hnusna, tak kladivom....

..ale nie, vazne, ked este vecer pijenejake tekutiny, tak dithiaden alebo nieco take do vody....sice s alkoholom neviem.....chmelovy caj uspava.....vyvar z makovic.....