Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aerobne cvicenie nalacno

LILIII

mimus221

da no trvalo by to dlho, pretoze pri bicyklovani nezapajas vsetky sval je lepsie behat ,alebo iny sport kde je zapojene cele telo ,pretoze pri napr.behu sa viac zvysuje energicky vydaj - cvic dostatocne casto,intenzivne a dlho,pokial cvicis len 10min denne je to zbytocne pretoze tuky sa spaluju az po polhodine aktivneho cviku

malaalam.

mna behanie bavi, len neviem ci je zdrave behat aj ked mrzne..je? lebo ten ladovy vzduch,smyklavo, ale skusim:) tak ti drzim palce aby islo dole aj tych 5kg:)

LILIII

malaalam ak sa citis dobre a tebe to vyhovuje nemusis cvicit ci behat denne !!!!!!!!!tu roby svoje i psychicka pohoda ja som sa do posilky doslova nutila chodila som od tial mokra ako mys a vydis nic mi to nepomohlo je len na tebe co ti bude vyhovovat naj...

LILIII

malaalam....uz som behala i s narazenu ruku stalo sa to v zime (minulu zimu)zvykla som si na sneh,dazd i furiky a denne ,denne ))))ja len beham .......................................................mam obcas take nutkanie sa na to vykaslat no chcem to dotiahnut do konca

malaalam.

lilii a ako tu budes riesit v zime, ked bude mrznut? budes chodit behavat? alebo poslilovna? ja mam raz do tyzdna zumbu, to je nieco latinskym tancom a aerobnym cviceniem, ale raz do tyzdna je dost malo a viac krat to nie je.

LILIII

....a este v lete som dostala (ze vraj je mozne i tym ze beham -tvrdia lekary)alergicku astmu to je v prde...... tak beham uz len hodinku nevladzem s dychom uf

LILIII

malaalam ... ja chodim behat asi rok zo zaciatku som chodila do posilky no uplne zbytocne ,vaha sa mi ani nepohla ,potom som chodila na aerobne cviky a zase nic ,tak som sa nastvala a zacala som behat a asi po pol roku som zacala zhadzovat a to poriadne, no na zaciatku som behala viac ako hodinu ......174cm a chcem na 50kg takze este 5kg ...a drzim ti palceky

malaalam.

lilii, to je super, ze si dala dole 12kg pohybom. Ja behavam, ale len tak 35min, ale postupne to zvysujem. Ako dlho uz behavas? Ja mam 172cm a 55kg a chcem dat dole asi tak 1-2kg, to budem uz uplne spokojna.