Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predpis HAK a kontrolne vysetrenia pocas uzivania HAK

Príspevok v téme: Predpis HAK a kontrolne vysetrenia pocas uzivania HAK
Merien17

Ahojte chcem sa opytat, ake vysetrenia sa robia pri predpisani HAK? hned pri tejto navsteve su predpisane HAK alebo po par dnoch treba opakovat navstevu znova prehliadku s vysledkami testou a nasledny predpis HAK? pri kazdom opakovanom predpisani receptu sa konaju vysetrenia? cize ked mam 3mes balenie pri dalsej navsteve po 3mes ma znovu prehliadne,ako proste prebieha opetovne predpisovanie receptov? A este otazka od kamaratky, neviete nahodou ci sa hormony po vysadeni HAK este dlho drzia v krvy? Dakujem za info

alzbee

bojka1986: ja tak viem, ze staci raz za dva roky...ale samozrejme, ked pocitujes problem, tak by ta mala doktorka poslat opat na sono-odhliadnuc od toho, ze si tam bola pred rokom. A aj ked sa budes objednavat, tak povedz, ze mas problemy a mali by ta uprednostnit. Ja som v auguste pocitovala taku obcasnu bolest v pravom prsniku. A sledovala som, ze ta bolest nijak nesuvisela s mojim cyklom. Len hocikedy som vo vnutri pod bradavkou ucitila akoby tlak...no neviem to opisat. A potom koncom septembra som bola na sone, aj som jej to spominala, ale nastastie mi tam nic nenasla. A odvtedy ako keby utalo:) preslo ma to same od seba..drzim ti palce, nech je vsetko v poriadku:)

bojka1986

Alzbee, sono sa robi raz za dva roky? Bo mna dnes pobolieva lavy prsnik, tak ako ma este nebolel (inak nez pred menzes), trochu ma to rozrusilo. tak premyslam, ze sa objednam a verim, ze ma posle na sono... inak staci iba raz za dva roky? bola som pred rokom.

alzbee

Poviem ti, ako to bolo u mna: zavolala som na gyndu a objednala sa s tym, ze si chcem dat predpisat tabletky a tak mi povedala, ze nech prinesiem ranny moč (stredný prúd) a nech pridem nalačno..vzala mi krv, spravila mi prehliadku (nie som si ista, ci mi aj vyter robila) a tusim mi aj prsia skontrolovala. A hned v ten den mi aj predpisala tabletky (co mi pripadalo byt dost divne, lebo som si myslela, ze mi ich predpise az vtedy, ked pridu vysledky krvi). O vsetkom ma informovala, ze ako treba zacat uzivat HAK (v prvy den menzesu) a ze nech sa nelakam, ked prvy mesiac budem mat spinenie...a musim uznat, ze prvy mesiac som mala naozaj spinenie, ale inak mi tie tabletky (lindynette 20) sadli. Ked si ides po recept, tak prehliadku nerobi.Iba ti proste da recept a popripade mne zvykla zmerat tlak.Prehliadka sa robi raz za rok a na sono prsnikov sa chodi raz za dva roky.
Co sa tyka toho, ze kolko sa drzia hormony v krvi po vysadeni, tak to netusim..treba sa spytat potom na gynde.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predpis HAK a kontrolne vysetrenia pocas uzivania HAK - Fórum - ZDRAVIE.sk