Som vydata. A zalubila som sa...

Príspevok v téme: Som vydata. A zalubila som sa...
hnusenica

Mam 24 rokov, som dva roky vvydata. Mame bezproblemove manzelstvo a lubime sa. Ale... Bola som v nemocnici, kde som sa liecila z uzkostnych poruch. Tam, na psychiatrii, som sa spoznala s uzasnym muzom, ktory je slobodny. Nikdy som svojho manzela nepodviedla, ale to, co som pocitila k tomuto muzovi, bolo nieco strasne silne. A obojstranne. Boli to len bozky a objatia, nic viac. Myslela som si, ze je to len chvilkove poblaznenie, ze mi chyba manzel, tak on bude akousi nahradou, kym ma neprepustia z nemocnice. Zial, nie je to pravda. Som strasne zalubena. I on. Hovori, ze to musime skoncit - ze som vydata... Ja si to uvedomujem, ale moje city k manzelovi ochladli. S "milencom" sme v neustalom kontakte, chystam sa ho navstivit... Poradte, co robit... Ja uz neviem.

sumec1977

Ľudia, nejebe Vám? Načo sa vydávate, ženíte? A o tom ako som 4 roky šťastne vydatá ale 6 rokov ľúbim iného muža, to nepotrebuje komentár...
kladivom po hlave :-)

2bodka

smajliQa nerozculuj sa, a neprehanaj to s vyrazmi, ze sa ti nieco hnusi.. v takejto situacii sa moze ocitnut kazdy clovek a rozhodne to nie je nieco, co sa da ovplyvnit... ci je to manzel alebo priatel je uplne nepodstatne, 1 papier na veci nic nemeni, pokial nie si zrovna silno veriaci clovek, ktory ma sex az po svadbe.

Ja si myslim, ze pokial nemate spolocne zavazky ako su deti a majetok, asi je lepsie byt uprimny. Pokial manzela nemilujes, tak je podla mna vacsie svinstvo v takom vztahu ostavat a brat mu tu moznost, ze ho raz niektora bude milovat cely svojim srdcom ;)

debilko

pre ellenna

tvoj dojem nesprávny
ty si neodhodila toho čo ti dodal sebavedomie a lásku ale práve , že si odhodila toho čo ti ju dával a ten to vycítil ak si myslíš , že sa to dá nejako zamaskovať pred mužom ktorý ťa má rád si na omyle
tvoj muž to vycítil a začal sa preto tak správať a obmedzil rozhovory s tebou na prácu a deti
asi sa už bojí hlbších citov k tebe lebo zrejme už nechce prežiť to tvoje zamilovanie a upevňovanie si sebavedomia u druhého je na tom niečo divné???

ale opäť je tu jedna obeť manželstva, ktorá si potrebovala utužiť svoje sebavedomie a lásku v sebe len škoda, že nie k tomu koho si vzala:)
je velmi jednoduché pustiť si medzi seba tretiu osobu miesto toho aby sa to riešilo u dvoch aspoň si máme čo nahovárať či?:) a hlavne máme ospravedlnenie sami pred sebou

lieeenkaie

Prečítaj si knihu od Vasilkovej: Pozlátka a zistíš, čo všetko môžeš stratiť, akú veľkú cenu budeš musieť platiť

smajliQa

neviem co ti pisali ludia predo mnou, ale ja ti napisem len jednu vec...
bodaj by bol tvoj manzel strasny kurevnik, a podviedol ta skor ako ty jeho...
fuj mne sa to normalne hnusi.... kur*a TAK NA CO SA VYDAVAS????????

martina713

Ja nesúdim, nemám na to právo, keďže sama som sa zaľúbila, pochybila, zničila...

Kukni si moju tému Prosím o radu...

Možno Ti to pomôže sa rozhodnúť.

realista

Chod sa spytat farara ktory vas sobasil co je laska. Laska je zodpovednost, buducnost, starostlivost a samozrejme aj city. To co robis je ukazka nezodpovedneho hlupeho decka. Taku zenu ako ty by som nikdy nechcel. Si zbytocna ako vaza bez kvetov, bezcenna ako krasny obal na chipsy. Tvoj manzel nevedel koho si berie, je to aj jeho chyba. Vy dvaja neviete nic o bohu, ani o treste za hriechy. Dobre ze nemate deti, nezasluzia si takych rodicov.

milada1111

husenica vykasli sa na toho milenca,neblbni,vsetko pokazis.si mlada,este s tebou hadzu hormony.mala by si si uvedomit co to vsetko bude obnasat,mala by si to prekusnut a zabudnut nanho.viem ze to musi byt velmi silne,ale nezabudaj ze si vydata!!!to je velmi dolezite.mysli na svojho manzela,to ze ochladli pocity k nemu,to je len chvilkove,teda len si to namyslas,nechcem sa ktym citom vratit,pretoze hento je pre teba nieco nove :-) ja tomu rozumiem,ale zamysli sa.nebude ti stat za to.,ani ho tolke roky nepoznas aby si si utvrdila to,ze je naozaj ten pravy pre teba,tak to neriskuj a nepodvadzaj svojho muza pokial si to nezasluzi.pretoze neskor sa ti to moze vypomstit a to este len bude boliet,tak radsej to naprav